Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Bugi na lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Bugi na lockerz (/Temat-Rozwiazane-Bugi-na-lockerz-16949)



[Rozwiązane]Bugi na lockerz - matiss34 - 22-11-2010 21:53

Witam czy mzoecie mi podac bugi na lockerz. Bledy takie ktore mozna wykorzystac cos w stylu co inter pisal o UW ze link jak skopiujemy i wkleimy go na innym koncie to mamy UW za free. Zna ktos jakies, poda mi ktos?


RE: Bugi na lockerz - DonHoracy - 22-11-2010 21:57

Najlepszy bug jest jak napiszesz maila do lockerz wpisując w temacie "Please delate my account" stary mówię Ci po minucie twoje konto znika z serwisu o.O


RE: Bugi na lockerz - matiss34 - 22-11-2010 21:58

Don za takie posty daje "-"


RE: Bugi na lockerz - DonHoracy - 22-11-2010 21:59

Życzę powodzenia Big Grin


RE: Bugi na lockerz - Admin - 22-11-2010 22:02

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=16436


RE: Bugi na lockerz - haggard - 22-11-2010 22:02

matiss napisałem ci kawałek tekstu,a le chyba zapomniałem kliknąć - "odpowiedz".... no to od nowa.

Lockerz to nie jest byle jaki serwis z multum bugów, gdzie mozesz przebierac jakie chcesz i jak chcesz wykorzystac. To zabezpieczony serwis, bug z UW to jest jedyny jakiś wykorzystywany bug przez userow, nie widze sensu szukania bugow na sile( a raczej czekania az ktos znajdzie i ci zapoda?), gdyz na swiecie zyje wiecej osob bedacych bardziej w tym temacie, ktore bugow na lockerz nie znalazly. Tongue

pozdro & spać


RE: Bugi na lockerz - matiss34 - 22-11-2010 22:06

Ok dzieki wielkie! ide juz spac...jutro sprawdzian


[Rozwiązane]Bugi na lockerz - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.