Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? (/Temat-Konkurs-Ktory-z-moderatorow-jest-najgorszy-169488)

Strony: 1 2


[Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - PremAccHack - 11-10-2020 11:54

Rozmawa zabroniona. Prawdopodobnie zostałeś zbanowany możesz odpracować bana tutaj : Tutaj

Który z moderatorów jest "najgorszy"? Proste pytanie.
Wpisujesz nick moderatora i możesz dopisać czym Ci zawinił Lol

Do wygrania: 3x konto Netflix 30 / Spotify 60 / Tidal 180 lub inne do uzgodnienia. 3 osoby wygrywają.

Głosy zostaną policzone i moderator z największą ilością głosów również otrzyma konto nagrodę.

Losowanie: 17.10 w sobotę wieczorem.


RE: [Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - Na 5tyk - 11-10-2020 14:33

Hybrid
Nie banuje twardego


RE: [Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - Ropsont - 11-10-2020 17:25

Killer
Bo nikt go nie widział


RE: [Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - Majka - 11-10-2020 17:30

Czy moderatorzy mogą brac udział w konkursie? Smile czy chcesz kogos podsiąść, hehe dawaj konto


RE: [Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - Pawlak093 - 12-10-2020 22:52

Majka ^ Big Grin


RE: [Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - Jnvestor - 12-10-2020 23:35

Hybrid - podpadł mi swoim nickiem
Moderator jak dla mnie powinien cechować się zdecydowaniem, a wybór hybrydy temu trochę zaprzecza.
Zdecyduj się chłopie i zmieniaj nick na Diesel lub Electric, inaczej mój głos się nie zmieni. Cool


RE: [Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - Captain - 13-10-2020 04:23

Admin

W 2013 roku dał mi warna z powodu niby zbyt dużego rozmiaru sygnaturki (miałem w niej gifa ponoć za dużo ważył), ale, że się na mnie o coś wkurzył to ustawił go jako nigdy nie wygasającego i mam tego warna do dzisiaj Big Grin


RE: [Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - Majka - 13-10-2020 07:19

@[Hybrid1990] jakąś listę osób do banowania nam robią TongueTongueTongue


RE: [Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - Hybrid1990 - 13-10-2020 08:49

Poczekajmy aż Prem prześle konto wygranemu modowi, wtedy zrobimy mały przesiew na forum. Jerk


RE: [Konkurs] Który z moderatorów jest najgorszy? - $Kamil$ - 13-10-2020 21:23

Majka Jerk2