Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vivid - Odbierz 5 euro bonusu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Vivid - Odbierz 5 euro bonusu! (/Temat-Vivid-Odbierz-5-euro-bonusu-169482)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Vivid - Odbierz 5 euro bonusu! - malpa2 - 18-01-2021 19:13

Aktualne? Bo wydaje mi się że już na numer telefonu zapraszać się nie da Sad


RE: Vivid - Odbierz 5 euro bonusu! - dawid327 - 19-01-2021 08:31

Ogólnie to ja czekam od dwóch miesięcy na bonus. Za każdym razem support pisze mi to samo. Że dostanę 20e bo się kwalifikuję na stary bonus i sprawę kierują do innego działu z dopiskiem pilna Xpokerface i tak leci od listopada pokerface


20€ Za Darmo / 20€ Za Zaproszenie / Kyc / Vivid - vivid20eurobonus - 14-10-2021 00:58

Wchodziszs w link dajesz nr tel i przenosi cie do pobrania apki

Pobierasz, przechodzisz KYC które jest proste wystarczy zrobić 2 zdjęcia dowodu z przodu oraz z tyłu jedno normalne drugie pod kątem, potem selfie i wystarczy ruszyć głową w lewo oraz w prawo.


Wpłacasz NAJLEPIEJ 20.5€ żeby ci zaliczyło bonus ponieważ jak będziesz chciał wpłacić na np. STS to wpłata będzie w PLN i może ci nie wydać całego bonusu i nie dostaniesz tych 20euro.

NIE ODBIERASZ KARTY FIZYCZNEJ DAJESZ LOSOWY ADRES I PÓŹNIEJ W APCE BIERZESZ WIRTUALNĄ!

Można wydać to właśnie tak jak pisałem na STS/FORTUNA ale Verse też jest chyba wystarczy poszukać.


OFERTA KOŃCZY SIĘ ZA 2 DNI A KASĘ MOŻNA WYPŁACIĆ NA KONTO BANKOWE

apka: https://vivid.money


Vivid - konto inwestment - dawid327 - 26-11-2021 01:07

Kiedyś w jakiejś promocji dostałem akcję nvidi za 17 euro dziś cena tej aukcji to 37e. Czy ktoś z Was korzysta już z opcji inwestowania w akcje na vivid ? Chciałbym wypłacić ale pewnie muszę to jakoś obrócić. Kiedyś nie dało się otworzyć konta inwestycyjnego ale już jest taka opcji. Podczas podawania nr pesel klikam dalej a nic się nie dzieje. Nie da się przejść dalej...

[Obrazek: Screenshot-2021-11-26-01-02-51-035-vivid-money.jpg]