Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie na montażu filmów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: zarabianie na montażu filmów (/Temat-zarabianie-na-montazu-filmow-169481)



zarabianie na montażu filmów - Darven - 09-10-2020 19:59

Od jakiegoś czasu mam dużą zajawkę na montowanie filmów. Używam adobe premiere pro, mam kilka poradników za sobą i dużo sam też eksperymentuje.

Pomyślałem, że można by w sumie zarabiać jako montażysta, czy to na zlecenie, czy kiedyś zostać montażystą jakiegoś jutubera czy u kogoś innego. Tylko, że nie wiem jak zabrać się na robienie portfolio, nie mam materiałów na których mógłbym tworzyć coś, co faktycznie nadawało by się do pokazania, ponieważ sam nie nagrywam.
Dlatego pomyślałem, że na początku ważniejsze będzie zdobycie doświadczenia, a więc montowanie filmów za free.

Tylko nie wiem gdzie i u kogo ¯\_(ツ)\_/¯ Na discordach są same dzieci, które nie wiedzą czego chcą. Nie wiem gdzie się wstrzelić, by móc mieć jakiś materiał na ćwiczenie skilla i przy okazji wyrabianie jakiegoś folio na przyszłość.

Póki co, mam w planach zrobić sobie kilka animacji, ale z drugiej strony bardziej wolałbym zmontować parę filmów.


RE: zarabianie na montażu filmów - xdax1 - 09-10-2020 20:50

Może ogłosisz się na fiverr?
https://www.fiverr.com/categories/video-animation/video-editing?source=gallery-listing


RE: zarabianie na montażu filmów - Darven - 10-10-2020 08:38

(09-10-2020 20:50)xdax1 napisał(a):  Może ogłosisz się na fiverr?
https://www.fiverr.com/categories/video-animation/video-editing?source=gallery-listing
Mogę tam wejść bez jakiegokolwiek doświadczenia i folio? Bo ja widzę, że jednak ludzie coś już tam mają.
Nie ma jakieś polskiej strony?


RE: zarabianie na montażu filmów - Jnvestor - 10-10-2020 10:56

(10-10-2020 08:38)Darven napisał(a):  Mogę tam wejść bez jakiegokolwiek doświadczenia i folio? Bo ja widzę, że jednak ludzie coś już tam mają.
Nie ma jakieś polskiej strony?

Możesz, chociaż na pewno utrudni ci to zdobycie pierwszego klienta. No i oczywiście jak go zdobędziesz to musisz się dobrze postarać, żeby wpadła jednak pozytywna opinia. Też polecam tę stronę - jest dosyć popularna i ogólnoświatowa, więc nie ograniczasz się jedynie do Polski.


RE: zarabianie na montażu filmów - cezar78 - 17-10-2020 09:50

Zgłoś się do jutuberów nagrywających wykopki z wykrywaczem. Oglądam ich od zawsze i widzę jak nie mają pomysłu na swoje kanały żeby były unikalne, wszyscy ściągają muzyczne przerywniki od najbardziej znanego poszukiwacza - Odyna, choć te jego wstawki też są nędznej jakości, widać że chłop nie obejrzał nawet jednego tutorialu o montażu filmów, także masz pole do działania jeśli coś potrafisz.


RE: zarabianie na montażu filmów - Darven - 17-10-2020 11:12

(17-10-2020 09:50)cezar78 napisał(a):  Zgłoś się do jutuberów nagrywających wykopki z wykrywaczem. Oglądam ich od zawsze i widzę jak nie mają pomysłu na swoje kanały żeby były unikalne, wszyscy ściągają muzyczne przerywniki od najbardziej znanego poszukiwacza - Odyna, choć te jego wstawki też są nędznej jakości, widać że chłop nie obejrzał nawet jednego tutorialu o montażu filmów, także masz pole do działania jeśli coś potrafisz.
Podlinkuj kilka tych kanałów


RE: zarabianie na montażu filmów - malpa2 - 18-10-2020 13:39

Podeślij swoje portfolio na priv. Ja bym był może zinteresowany bo z kolei mam sporo pomysłów ale montażu filmów dopiero sie uczę i ktoś sprawnie ogarniający by się przydał.


RE: zarabianie na montażu filmów - experimental - 20-10-2020 16:50

Odezwij się na priv, szukam kogoś do montowania krótkich filmów reklamowych - nic skomplikowanego