Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VIVID - 35 euro free! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: VIVID - 35 euro free! (/Temat-VIVID-35-euro-free-169477)

Strony: 1 2 3


RE: VIVID - 35 euro free! - Hybrid1990 - 19-11-2020 18:20

@[milosz998] co to za skargi?


RE: VIVID - 35 euro free! - milosz998 - 19-11-2020 18:48

Jestem jestem.

Zapomniałem już o tym reffbacku. Ludzie pisali, na poczatku podawałem szczegóły, ale potem okazało się że tam vivid robi jakies komplikacje i po prostu nie odpisywałem juz na PW.

Dwie osoby wypełniły reffback w pełni (otrzymałem za nie pieniądze) i te dwie osoby oczywiście dostaną ode mnie reffback

Reszty zarzutów nie rozumiem. Zwyczajnie nie odpisywalem ludziom na pytania "co trzeba zrobić by otrzymać reffback", czyli zwyczajnie nie doszło do żadnej transakcji między nami.

(19-11-2020 11:38)Aliniow napisał(a):  Właśnie też widzę że nie odpisuje ani tu ani na priv więc lepiej wziąć oferte od kogoś innego, na przyszłość będę pamiętał żeby omijać i brać oferty od sprawdzonych ludzi którzy odpisują na wiadomości.

Np ten Pan. Nie odpisywałem mu, wziął oferte od kogoś innego.


Obaj Panowie, którzy reffback wypełnili i kase otrzymali, ode mnie pieniądze oczywiście dostaną.


RE: VIVID - 35 euro free! - themagik - 01-12-2020 21:51

priv


VIVID - 35 euro free! - Majka - 09-05-2022 07:57

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.