Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam wiedzę z HTML, CSS, JS - co z tym zrobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mam wiedzę z HTML, CSS, JS - co z tym zrobić? (/Temat-Mam-wiedze-z-HTML-CSS-JS-co-z-tym-zrobic-169465)



Mam wiedzę z HTML, CSS, JS - co z tym zrobić? - cherrz - 08-10-2020 13:36

Cześć, pracuję w firmie e-commerce na pełen etat, ale do tego umiem też wykonać responsywne strony www bez większych wodotrysków i chciałbym się tym zająć po godzinach lub dorabiać w weekendy. Gdzie najlepiej się ogłaszać? Może macie jakieś inne pomysły jak taką wiedzę spożytkować? Będę wdzięczny za wszelkie propozycje, miłego dnia wszystkim!


RE: Mam wiedzę z HTML, CSS, JS - co z tym zrobić? - rachman - 08-10-2020 13:39

Masz odpowiednie działy na forach. Ogłoś się. Pokaż jak masz jakieś portfolio to szybciej zachęcisz. Zacznij od prostych rzeczy - czasem ludzie potrzebują jakieś landingi itp. Się sprawdzisz to będą korzystać.


RE: Mam wiedzę z HTML, CSS, JS - co z tym zrobić? - Jnvestor - 08-10-2020 16:41

Możesz:
- sam założyć jakąś własną stronę internetową i ją prowadzić, będziesz wiedział wszystko dokładnie co i jak, więc sobie poradzisz
- ogłaszasz się na forach, serwisach ogłoszeniowych, odpowiadasz na ogłoszenia na jakiejś oferii itp.
- tworzysz jakieś własne szablony i sprzedajesz w internecie w jakimś swoim własnym sklepie lub przez pośrednika jak np. themeforest


RE: Mam wiedzę z HTML, CSS, JS - co z tym zrobić? - itmaster - 08-10-2020 19:32

Ja bym również spróbował na serwisach dla freelancerów typu freelancer.pl czy właśnie oferia.pl. Masa ludzi szuka tam fachowców do wykonania jakiegoś projektu. Oczywiście serwisy ogłoszeniowe typu olx, lento, gumtree, sprzedajemy nie zaszkodzi, zawsze to jakieś dodatkowe kanały promocji.

Jnvestor fajny pomysł zasugerował, gdy nie będziesz miał zleceń (co by się nie nudzić Smile), możesz potworzyć gotowe szablony na sprzedaż. Wielu ludzi takich szuka, bo niby potrafią grzebać, modyfikować strony pod siebie, ale gorzej z wykonaniem całego szablonu strony od a do z.


RE: Mam wiedzę z HTML, CSS, JS - co z tym zrobić? - kontars - 17-11-2020 12:50

Nie wiem za bardzo jaki jest odzew z serwisów dla freelancerów ale napisz do kilku agencji i pokaz swoje portfolio. Czasem z agencji zleca się dalej jak jest za duże obłożenie.


RE: Mam wiedzę z HTML, CSS, JS - co z tym zrobić? - xdax1 - 19-11-2020 16:46

Przede wszystkim zrób portfolio, nikt w ciemno nie kupi gdzie ma X wyborów.