Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opłaty za nieaktywne konto. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Opłaty za nieaktywne konto. (/Temat-Oplaty-za-nieaktywne-konto-169457)

Strony: 1 2


Opłaty za nieaktywne konto. - Eduardo213 - 07-10-2020 16:28

Dla osob, które sporadycznie korzystają z paypala, polecam przeczytać artykuł.
Ostatnio dostałem meila, że zmieniają regulamin, ale myślę pewnie nic ciekawego, aż tu nagle o.

https://bezprawnik.pl/oplata-za-nieaktywne-konto-paypal/


RE: Opłaty za nieaktywne konto. - twardy - 07-10-2020 17:01

Najwazniejsza informacja jakby sie komus nie chcialo czytac artykulu.

Cytat:opłata będzie dotyczyć kont, które nie były aktywne przez co najmniej 12 miesięcy.



RE: Opłaty za nieaktywne konto. - vky - 07-10-2020 17:14

ciekawe.. do mnie przyszedł miesiąc temu e-mail, że zamkneli moje konto, bo nie używane 3 lata.


RE: Opłaty za nieaktywne konto. - pkulma301 - 07-10-2020 17:41

Przecież teraz Paypal będzie jawnie okradać nas.A co do opłaty za nieaktywne konto to jak go nie używasz i nic na nim nie masz to tylko je zamkna.Probuja ludzi zmusić do korzystania


RE: Opłaty za nieaktywne konto. - rachman - 07-10-2020 17:42

Mi nic nie przyszło na mail... hmmm


RE: Opłaty za nieaktywne konto. - vky - 07-10-2020 17:45

czyli wychodzi na to, że, jeśli masz złotówki na koncie, to ci je zabiorą " opłata " a za nie używanie " zero na koncie " w ogole zamkną konto.


RE: Opłaty za nieaktywne konto. - xdax1 - 07-10-2020 18:50

Ciekawe co jeszcze wprowadzą? 5 zł za każde zalogowanie się bo im obciążamy system? facepalm


RE: Opłaty za nieaktywne konto. - itmaster - 07-10-2020 19:04

Pewnie obliczyli że jest masa kont, które mają po kilkadziesiąt/kilkaset zł/usd, gdzie ludzie z nich nie korzystają i że będą z tego zapisu ładne pieniądze w skali świata co roku dla spółki Smile


RE: Opłaty za nieaktywne konto. - Ropsont - 07-10-2020 19:05

Ropsont od kilku lat mówi, że ta zbrodnicza działalność (W jakiś sposób legalna?) stworzyła sobie pewnego rodzaju monopol na płatności w Internecie, a w rzeczywistości jest piramidą finansową/pralnią brudnych pieniędzy. Ile jeszcze postów na ten temat muszę napisać byście przestali korzystać z procesora, który jawnie ma Was gdzieś, a Wasze środki nie są tam w żaden sposób bezpieczne bo administracja może je w każdej chwili zablokować/obciążyć karą czy innym wysrywem z regulaminu, który przeczy jakiejkolwiek formie uczciwego prowadzenia interesów.

Dla mnie firma PayPal jest SCAM'em od bardzo dawna i namawiam stale kolejne osoby do zaprzestania korzystania z usług "firmy", która może sobie robić co chce i jak chce.


RE: Opłaty za nieaktywne konto. - twardy - 07-10-2020 19:23

Ropsont pierwszy do szkalowania najlepszego procesora platniczego w internecie 4

A tu skrill

Cytat:Aby uniknąć opłaty w wysokości 5 EUR miesięcznie należy wykonać co najmniej 1 transakcję w ciągu 12 miesięcy lub przynajmniej zalogować się na swoje konto. Zmiany w regulaminie wchodzą w życie 13 marca 2019 roku

Nie srajcie ogniem.