Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Afiliacja dla laika - pierwsze kroki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Afiliacja dla laika - pierwsze kroki. (/Temat-Afiliacja-dla-laika-pierwsze-kroki-169453)



Afiliacja dla laika - pierwsze kroki. - Re0 - 07-10-2020 00:43

Witam, mam dla Was kilka pytań dotyczących afiliacji, widziałem na forum, że jest sporo osób, którym naprawdę nieźle w tym idzie, dobrze by było się dowiedzieć od kogoś doświadczonego jak to wygląda od kuchni. Jest coś potrzebne aby zacząć zarabiać na afiliacji, co powinienem wiedzieć na start, zanim zacznę z tym przygodę? Jak dużo czasu na początku musiałbym poświęcać na pracę dziennie? Mam stałą pracę, czasu po pracy mam sporo wolnego, chociaż czas to pojęcie względne i może na afiliację będzie go mało by osiągać efekty. Powinienem się czegoś uczyć na własną rękę, zanim z tym ruszę? Jeżeli miałbym zacząć, zgłosiłbym się zapewne do kogoś, kto oferuje mentoring, nie mając zielonego pojęcia o czymś, ciężko jest zacząć. Czy w afiliacji jest dużo możliwości na dobry zarobek oprócz erotyki i e-whoringu? Zauważyłem że często ten temat się przewija i jest uważany za jeden z lepszych zarobków, lecz to nie dla mnie, więc odpada na samym starcie. Pisząc ten temat dodam, że nie jestem napalony na zarabianie dużych pieniędzy w przeciągu tygodnia czy miesiąca, bardziej ciekawi mnie, czy afiliacja po pracy ma sens, żeby dorobić sobie dodatkowe pieniądze, zamiast marnować czas na rzeczy bezużyteczne. Dziękuję za wszystkie rzeczowe odpowiedzi, wskazówki i rady na start, pozdrawiam.


RE: Afiliacja dla laika - pierwsze kroki. - rachman - 07-10-2020 01:51

Cytat:Jak dużo czasu na początku musiałbym poświęcać na pracę dziennie
Im więcej tym szybsze efekty, a często przekłada się to na większe zarobki.

Cytat:Powinienem się czegoś uczyć na własną rękę, zanim z tym ruszę
Zależy co chcesz robić. Afiliacja to dość szeroka działka. Możesz np. działać na fejsie, a możesz na własnych stronach... a tu trzeba się tego i owego nauczyć Wink

Cytat:zgłosiłbym się zapewne do kogoś, kto oferuje mentoring
Jest tu paru asów także poczytaj co oferują i wybierz.

Cytat:Czy w afiliacji jest dużo możliwości na dobry zarobek oprócz erotyki i e-whoringu
Rolleyes Serio afiliacja Ci się głównie z tym kojarzy??? facepalm
Polecać możesz prawie wszystko... Idea

Cytat:Zauważyłem że często ten temat się przewija i jest uważany za jeden z lepszych zarobków
Przez kogo niby... Przez tych którzy się w tych tematach wypowiadają.
Jeden idąc patrzy pod nogi, drugi w niebo, inny na trawniki. Wejdź w inne tematy, a tam będą chwalić swoje Wink
Faktem jest że branża ero jest jedną z najbardziej dochodowych, poza tym są też finansowa, suplementy, i parę innych, które będą "zawsze" lub są obecnie w polu zainteresowania ludzi. Łap się tego co Ci się podoba a nie co przynosi "najlepszą kapuchę". Ktoś w tym zarobi tysiące a Ty stówki nie uskubiesz... Szukaj coś dla siebie - to Ty będziesz albo nie - osiągać w tej dziedzinie efekty.

Cytat:czy afiliacja po pracy ma sens, żeby dorobić sobie dodatkowe pieniądze, zamiast marnować czas na rzeczy bezużyteczne
Usuń z tego zdania słowo "czy"... albo idź na browara. Twój wybór, masz Wolną Wolę, co się nas pytasz impreza

Czytaj, wybierz coś dla siebie, próbuj, radź się w konkretnych sprawach a nie ogólnikach, nie poddawaj się, rozwijaj. Wtedy zarobisz. Czasem trzeba cierpliwości.


RE: Afiliacja dla laika - pierwsze kroki. - Shimeon - 07-10-2020 08:28

1. Zarejestruj się w sieci afiliacyjnej, np. MyLead.
2. Zastanów się i odpowiedz na pytania:

- Jaki temat cię interesuje? Jakie produkty bądź usługi chciałbyś zacząć promować i na nich zarabiać.
- Komu będziesz polecał owe produkty? Do jakiej grupy docelowej chcesz dotrzeć?
- Czy posiadasz już własne zaplecze do promocji tychże produktów? Pisząc zaplecze, mam tu na myśli miejsca do promowania usług tj. własna strona, blog, fanpage, kanał youtube itd.

3. W międzyczasie znajdź na forum mentora (osobiście polecam @[mysc]). Zgłoś się do niego po wskazówki.
4. A teraz na koniec najważniejsze. Na forum masz tysiące tematów z różnymi zagadnieniami, rozwiązaniami, poradnikami. Wystarczy jedynie zabrać się się do lektury. Ta nabyta wiedza i tak się po czasie skumuluje.