Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem snapchat emulator android - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem snapchat emulator android (/Temat-Problem-snapchat-emulator-android-169412)



Problem snapchat emulator android - Leny92 - 01-10-2020 02:03

Witam mam pytanie czy ktoś z was odpalał snapchat na jakimś emulatorze?
próbowałem i na nox i na bluestack wszędzie to samo wpisuje login i hasło i
"niestety coś poszło nie tak.spróbuj ponownie później". Próbowałem wgrywać starsze wersje snapa też nic nie dało ;/. Ewentualnie pytanie jeśli nie bd możliwości odpalenia snapa na emulatorze jakie inne znane komunikatory można odpalić bez problemu? nie mam pojęcia co się dzieje ale czytając forum i dzienniki pracy widziałem że wiele osób korzysta z tych aplikacji na emulatorze.Pozdrawiam


RE: Problem snapchat emulator android - Bartezx1997 - 01-10-2020 09:29

Snapa nie odpalisz na emulatorze.


RE: Problem snapchat emulator android - matek697 - 01-10-2020 14:03

(01-10-2020 02:03)Leny92 napisał(a):  Witam mam pytanie czy ktoś z was odpalał snapchat na jakimś emulatorze?
próbowałem i na nox i na bluestack wszędzie to samo wpisuje login i hasło i
"niestety coś poszło nie tak.spróbuj ponownie później". Próbowałem wgrywać starsze wersje snapa też nic nie dało ;/. Ewentualnie pytanie jeśli nie bd możliwości odpalenia snapa na emulatorze jakie inne znane komunikatory można odpalić bez problemu? nie mam pojęcia co się dzieje ale czytając forum i dzienniki pracy widziałem że wiele osób korzysta z tych aplikacji na emulatorze.Pozdrawiam
WhatsApp, telegram


RE: Problem snapchat emulator android - jarekxD - 01-10-2020 14:23

(01-10-2020 09:29)Bartezx1997 napisał(a):  Snapa nie odpalisz na emulatorze.
A odpali, polecam Andy Smile


RE: Problem snapchat emulator android - dazy19 - 01-10-2020 15:07

Ya tylko Andy snapa odpala i chodzi normalnie