Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebny rachunek do weryfikacji pewnego konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Potrzebny rachunek do weryfikacji pewnego konta (/Temat-Potrzebny-rachunek-do-weryfikacji-pewnego-konta-169411)



Potrzebny rachunek do weryfikacji pewnego konta - kikuss23 - 30-09-2020 20:22

Nazwa przedmiotu: Kupie rachunek za prad, wode, badz wyciag z konta bankowego.
Opis przedmiotu: Potrzebuje takowy, ponieważ musze zweryfikowac konto u polskiego bukmachera, a mieszkam za grania. Jezeli jest taka mozliwosc to podam moje dane, które trzeba zamiescic na rachunku, o ile ktos potrafi edytować takowy rachunek.
Zdjecie: Najlepiej w PDF
Kontakt: PW
Cena: 50zl
Forma zaplaty za przedmiot: PayPal, Skrill, Bitcoin


RE: Potrzebny rachunek do weryfikacji pewnego konta - SoLo17 - 01-10-2020 00:33

Nie polecałbym Ci takiego rozwiązania. Poza tym wątpię byś znalazł osobę która wykonałaby dla Ciebie taką usługę (chyba że jakiś półgłówek), gdyż art. 270 § 1 Kodeksu Karnego mówi "Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5." Ryzykowałbyś postawienie sobie zarzutów z Kodeksu Karnego dla 50 zł? Myślę, że nie Smile


RE: Potrzebny rachunek do weryfikacji pewnego konta - Grzala1910 - 01-10-2020 07:15

Ja pisałem PW


RE: Potrzebny rachunek do weryfikacji pewnego konta - Majka - 01-10-2020 07:57

Nie praktykujemy tego typu zleceń.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.