Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Milion do 40-stki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Milion do 40-stki (/Temat-Milion-do-40-stki-169370)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Milion do 40-stki - krauze5 - 17-04-2022 22:56

Minęło parę dni od ostatniej publikacji. Jedna z kryptowalut którą kupiłem na rynku DeFi dość mocno spadła, jednak dzięki innym moim ruchom udało mi się zarobić i defacto jestem na plus od ostaniego postu na zarabiam Smile


Rynki DeFi


Zmieniłem trochę swoją strategię. Zrezygnowałem z lewarowanej pozycji na CAKE/BNB na rzecz dorzucenia do produktów pożyczkowych większej ilość CAKE/BNB które kupiłem za środki z innych inwestycji.

[Obrazek: Channels-14178-25-8110-38-tile.jpg]

Na obecną chwię wartość moich inwestycji na rynku DeFy wynosi 57337,59$. Od kwoty tej należy odjąć wysokość zaciągniętych pożyczek 8110,38$ co zamyka mój kapitał na kwocie 49227,21$.

Od początku części dziennika o DeFi zarobiłem 2887,83$



RE: Milion do 40-stki - krauze5 - 18-04-2022 15:55

Aż muszę się pochwalić dzisiejszym strzałem na kryptowalucie EGG. Około godziny 15 przeglądając giełdę zauważyłem nagły spadek EGG (okolo 30% w 2 minuty). Na szybkosci kupiłem jej za mniej więcej 17000$. Zacząłem sobie swobodnie trejdować gdyż spread był moim sprzymierzeńcem.



Waves Exchange/EGG


Niesamowita akcja którą udało mi się przez przypadek ucelować. Zakupiłem około 240 sztuk EGG po cenie 77-80$ za sztukę, aby po chwili sprzedać je za średnio 100$! Dawno nie miałem tak świetnego strzału Smile idealny koniec świąt! Big Grin


[Obrazek: EGG-USDN-vert.jpg]

Dzięki tej szybkiej akcji udało mi się zarobić około 5000$ co daje kwote około 7887,83$ od początku rozdziału DeFi! Smile



RE: Milion do 40-stki - caliber - 18-04-2022 18:00

Gratuluje dzisiejszego strzału Smile Przyjemnie śledzi się twoje wpisy, oby tak dalej


RE: Milion do 40-stki - krauze5 - 18-04-2022 20:06

(18-04-2022 18:00)caliber napisał(a):  Gratuluje dzisiejszego strzału Smile Przyjemnie śledzi się twoje wpisy, oby tak dalej

Dziękuję serdecznie! Szukam cały czas opcji i możliwości, a milion do 40stki sam sie nie zarobi. Spedzam naprawdę duzo czasu żeby znaleźć nowe opcje które moga przynieść mi dochód.

Btw. Udalo mi sie pojsc za ciosem i EGG mial kolejna korektę na którą sie zalapalem i dzięki temu udało mi sie dorzucić do puli okolo 1700$ Big Grin
Świetny dzien który powoduje u mnie banana na twarzy!


[Obrazek: Screenshot-2022-04-18-21-05-41-02-40deb4...480b12.jpg]


RE: Milion do 40-stki - ravsk8 - 19-04-2022 09:32

Sprawdź sobie mm finance, ekosystem cronos. Może Cię zainteresuje. Na samym stakingu $mmf masz fajny procent, a to tylko jedna z opcji.


RE: Milion do 40-stki - krauze5 - 20-04-2022 18:41

(19-04-2022 09:32)ravsk8 napisał(a):  Sprawdź sobie mm finance, ekosystem cronos. Może Cię zainteresuje. Na samym stakingu $mmf masz fajny procent, a to tylko jedna z opcji.

Wiem, widziałem. Swojego czasu miałem troche tego coina jak na Annex można było go użyczyć za prawie 500% ;D


RE: Milion do 40-stki - krauze5 - 23-04-2022 22:30

Ostatnim razem udało mi sie fajnie zarobić na kryptowalucie EGG z gamy coinow Waves. Niestety ostatatnie ruchy na Waves uszczuplaja to co uda zarobic mi się w innych miejscach. Nie mogę co prawda narzekać - jednak zawsze może być lepiej Smile


BSC


Obecnie duzą część kapitału przerzuciłem na blockchain BSC i działającą na nim kryptowalute CAKE. Reszte możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Zapodaje wam też link (nie zawsze dobrze sie uaktualnia) - żebyście mogli zobaczyć mój obecny portfel inwestycyjny

Link do mojego portfela BSC

[Obrazek: bsc.png]


Waves


Tutaj wysokość moich inwestycji dość mocno zmalała, co nie oznacza, że nie planuje tam wrócić na mocnej Wink

Link do waves

[Obrazek: waves.png]

Na obecną chwię wartość moich inwestycji na rynku DeFy wynosi 58056$. Od kwoty tej należy odjąć wysokość zaciągniętych pożyczek 8983$ co zamyka mój kapitał na kwocie 49073$.

Od początku części dziennika o DeFi zarobiłem 2734$. Co przekłada się niestety na stratę w porównaniu do ostatniego postu. Pocieszam się tym, że nie zawsze można tylko zarabiać. Ważne jest by w ogólnym rozrachunku być na plus!