Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najlepszy kurs o sprzedaży - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Najlepszy kurs o sprzedaży (/Temat-Najlepszy-kurs-o-sprzedazy-169350)



Najlepszy kurs o sprzedaży - patrolpxd - 23-09-2020 18:29

Siemanko, szukam najlepszego kursu o sprzedaży o jakim słyszeliście / braliście udział. Może być offline może być gdzieś stacjonarnie. Szukam opinii.

Jakby ktoś miał jakieś ciekawe książki do polecenia to również bym prosił o tytuły/ linki.

Z góry dziękuje ślicznie.


RE: Najlepszy kurs o sprzedaży - Shimeon - 23-09-2020 20:13

Sztuka profesjonalnej sprzedaży - Zig Ziglar


RE: Najlepszy kurs o sprzedaży - Czaq - 24-09-2020 09:24

Patrol, zależy ci na konkretnym kierunku takiego kursu? Sprzedaż sama w sobie to bardzo rozległy temat, tym bardziej, że podział offline i online to całkowite dwa różne światy.


RE: Najlepszy kurs o sprzedaży - dewe - 24-09-2020 19:21

Zależy co dokładnie chcesz sprzedawać, ale jeśli jakieś ebooki, poradniki, kursy, itd. to polecam mentoring mysca (https://getpaid20.pl/mentoring-eprodukt-grupa-get-paid-2-0-mysc/ ). Kupiłem kiedyś nawet poradnik za 2 tys. i mniej mi się przydał. Nie wierz żadnym pseudo mentorom, którzy obiecają Ci, że za miesiąc będziesz super zarabiał. To bujdy. Korzystałem z usług trzech "mentorów" (w tym mysc) i dwóch pozostałych to bardziej "motywatory" i jedyne co Ci napiszą to "dajesz, będzie dobrze, uda się". Zero praktycznych porad. U mysca w poradniku masz napisane krok po kroku co robić, jak robić, a nawet jeśli nie znajdziesz tam tego czego szukasz to on zawsze odpisze Ci na pw z pomocą. Nie jestem w stanie zliczyć ile wiadomości prywatnych wymieniłem z Adamem, ale na pewno było ich grubo ponad sto, jeśli nie dwieście