Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. (/Temat-Wolny-Od-Pracy-od-Zera-do-10k-szybki-dziennik-169343)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - dzemba - 14-01-2021 17:19

Nie lubię pisać pustych postów więc nie pojawiam się tu zbyt często. w końcu jest to dziennik o pasywnym zarabianiu a nie o ciężkiej harówce Jerk

Pierwsza z fajnych wiadomości, jako szczęśliwy posiadacz akcji exxona. Mam na tylko 3 akcjach (snif snif szkoda, że nie więcej) aż 20 Euro zysku Smile jak ktoś chce zapoznać się dokładnie z portfelem dywidendowym to zapraszam Tutaj.

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2021-01-14-o-16-46-40.png]


I co to się dzieje na eToro to jakiś szał Smile

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2021-01-14-o-16-48-42.png]

Moi kopiowani na starszym koncie spisują się nadzwyczaj dobrze. Zarobili od 20$ do ponad 70$ z powierzonych 200$ w 3-4 miesiące.

Mam małe marzenie by mieć ich do końca roku ich co najmniej 10 i każdemu chcę powierzyć 500$, zobaczymy co z tego wyjdzie.


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - adis1322 - 14-01-2021 21:27

Powiedz mi jaki dokument wysłałeś na etoro do weryfikacji konta? Ja wysłałem im już wyciąg z konta bankowego i rachunek za telefon lecz ciągle odrzucają weryfikację...


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - dzemba - 14-01-2021 21:36

(14-01-2021 21:27)adis1322 napisał(a):  Powiedz mi jaki dokument wysłałeś na etoro do weryfikacji konta? Ja wysłałem im już wyciąg z konta bankowego i rachunek za telefon lecz ciągle odrzucają weryfikację...

Podałem rachunek za internet jak dobrze pamiętam. Ale powinien wystarczyć wyciąg np z ostatniego tygodnia z banku.

EDIT: @[adis1322] Jak chcesz to możemy się zdzwonić i pomogę bardziej bezpośrednio, pisz na PW.


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - dzemba - 26-01-2021 00:01

Siemanko moi drod.... a to nie ten kanał xD

Po pierwsze łączę moje 2 konta eToro w jedno, rozpocząłem ten proces jakoś około miesiąc temu. Powoduje to, że powoli wyprzedaje akcje na koncie na którym sam handluję. Będzie to raczej wolny proces, ponieważ chce uzyskać zauważalny zysk z tych akcji co mam Smile poniżej dzisiejszy przykład. (od dziś będę w dzienniku już podawał zysk z obu kont jako jedną wartość)

[Obrazek: image.png]

Poza tym nastąpił mały ruch na koncie dywidendowym (emerytalnym) przestałem wierzyć exxonowi i sprzedałem mój olbrzymi pakiet akcji (aż 3 sztuki) z zyskiem około 16$. Wymieniłem je obecnie na 6 akcji AT&T. Po spadku ceny XOM do poziomu ~42$ odkupie je ewentualnie dla dywidendy.

[Obrazek: image.png]

Po trzecie testuje zarabianie poprzez granie na telefonie/pc by móc napisać ciekawy artykuł na bloga, o tym jak zdobyć fundusze, tak by móc zacząć inwestować z pustym portfelem!

Trzymajcie się. Elo!

PS.
W pracy mam taki zapitol, że zapominam jak się nazywam, dlatego sorki za tak rzadki update Xpokerface


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - DorszGaming - 27-01-2021 02:22

Bardzo interesujący dziennik. Mimo że z giełdą nie mam nic wspólnego, to i tak przyjemnie się to czyta. Powodzenia życzę!


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - dzemba - 27-01-2021 03:08

(27-01-2021 02:22)DorszGaming napisał(a):  Bardzo interesujący dziennik. Mimo że z giełdą nie mam nic wspólnego, to i tak przyjemnie się to czyta. Powodzenia życzę!

Nie wiem co rozumiesz poprzez giełdę, ale z giełdą papierów wartościowych mam wspólnego całkiem sporo. Chociażby poprzez dywidendy o których piszę bardzo często Smile Oprócz tego mam spory przekrój inwestycji u moich brokerów, od ETF'ów, poprzez akcje i waluty, po krypto. Może mylące jest to, że nie pisze o każdym zakupie i sprzedaży.


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - Assasinoo - 27-01-2021 10:44

(27-01-2021 03:08)dzemba napisał(a):  
(27-01-2021 02:22)DorszGaming napisał(a):  Bardzo interesujący dziennik. Mimo że z giełdą nie mam nic wspólnego, to i tak przyjemnie się to czyta. Powodzenia życzę!

Nie wiem co rozumiesz poprzez giełdę, ale z giełdą papierów wartościowych mam wspólnego całkiem sporo. Chociażby poprzez dywidendy o których piszę bardzo często Smile Oprócz tego mam spory przekrój inwestycji u moich brokerów, od ETF'ów, poprzez akcje i waluty, po krypto. Może mylące jest to, że nie pisze o każdym zakupie i sprzedaży.

Źle go chyba zrozumiałeś. ON nic nie ma wspólnego z giełdą, a mimo to przyjemnie mu się czyta dziennik. Rozumiem, że zmęczenie Wink


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - dzemba - 27-01-2021 14:10

(27-01-2021 10:44)Assasinoo napisał(a):  
(27-01-2021 03:08)dzemba napisał(a):  
(27-01-2021 02:22)DorszGaming napisał(a):  Bardzo interesujący dziennik. Mimo że z giełdą nie mam nic wspólnego, to i tak przyjemnie się to czyta. Powodzenia życzę!

Nie wiem co rozumiesz poprzez giełdę, ale z giełdą papierów wartościowych mam wspólnego całkiem sporo. Chociażby poprzez dywidendy o których piszę bardzo często Smile Oprócz tego mam spory przekrój inwestycji u moich brokerów, od ETF'ów, poprzez akcje i waluty, po krypto. Może mylące jest to, że nie pisze o każdym zakupie i sprzedaży.

Źle go chyba zrozumiałeś. ON nic nie ma wspólnego z giełdą, a mimo to przyjemnie mu się czyta dziennik. Rozumiem, że zmęczenie Wink

Dzięki Smile mogłem nie odpisywać o 3 w nocy Huh postaram się tak więcej tak nie robić.


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - DorszGaming - 27-01-2021 14:43

Zdarza się, ciężko pracujesz żeby być "wolnym od pracy" i to propsuję Lol


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - dzemba - 07-02-2021 23:00

Dużo pracy, i siedzenia po nocach (w normalnej pracy) w ostatnim okresie. Widać to po ilości wpisów na blogu jak i po ilości wpisów tutaj. Całe szczęście mój sposób zarabiania nie wymaga zbyt dużo zaangażowania, a właściwie to praktycznie w ogóle Cool

Podsumowanie Stycznia.

Pierwszy miesiąc nowego roku nie wyszedł najlepiej, 28-my stycznia zabrał większość zysku, no cóż zdarza się. Ale i tak z jednego jestem dumny, pracowałem w całym styczniu może z 4-5 godzin w internecie Smile

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2021-02-4-o-21-06-19.png]

eToro: Przestałem tutaj sam handlować. Wszystkie zainwestowane 1820$ przekazałem w ręce innych trejderów. Nie mieli oni okazji w pełni pokazać co potrafią, ponieważ nie mieli do dyspozycji wszystkich funduszy od początku miesiąca. Lecz mimo tego zarobili 47,88 USD. Dorzuciłem poza tym 215 USD.

Mintos - Leci samo i powoli się rozkręca. W tym miesiącu 116 RUB i 4,37 EUR.

Degiro - No tu słabiej, końcówka miesiąca wypadła centralnie w małe tąpnięcie na giełdzie, zanotowałem stratę 18,59 EUR. Już w trakcie pisania tego posta dawno wszystko odbiło z nawiązką lecz o tym to już w następnym poście.

Wydatek 9 pln poleciał na przelewy na skrillu. Opłaty większe niż PayPal, ale przelicznik wymiany walut duuużo korzystniejszy Smile

Miesiąc 4 (Styczeń):

Inwestycja: +893,19 PLN (215 USD)
Sprzęt / Wydatki: 9 PLN
Przychód: 122,53 PLN
Wynik: 113,53 PLN

CEL MIESIĘCZNY:
500/113,53

Cel nie spełniony i wyszło całkiem średnio zarobkowo. Lecz mimo tego zarobek na godzinę pracy (przy 4,5h) wyniósł 25pl/h. Ten post był już gotowy 2 lutego lecz śmierć zwierzaka zepsuła mi nastrój na kilka dni i nie chciało mi się nic poprawiać i publikować :/

[Obrazek: image.png]
Goofy