Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. (/Temat-Wolny-Od-Pracy-od-Zera-do-10k-szybki-dziennik-169343)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - DaffyBTC - 09-01-2024 15:27

I jak Ci idzie w kolejnych dniach? Swoją drogą masz zamiar ruszyć też w inne programy/stronki do zarabiania mniejszych kwot, czy próbujesz na tym co masz obecnie zbić coś większego i dopiero np. zakupić hosting i domenę i przenieść się na inne metody zarabiania?


RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - dzemba - 10-01-2024 16:41

(09-01-2024 15:27)DaffyBTC napisał(a):  I jak Ci idzie w kolejnych dniach? Swoją drogą masz zamiar ruszyć też w inne programy/stronki do zarabiania mniejszych kwot, czy próbujesz na tym co masz obecnie zbić coś większego i dopiero np. zakupić hosting i domenę i przenieść się na inne metody zarabiania?

Oba Smile czyli i mam zamiar testować więcej prostych metod zarobku (i to raczej będzie stały element), dzięki którym można wystartować poważniejsze zarabianie. Jak i planuje zakup hostingu i domeny oraz inwestycję, za zarobione pieniądze.



Dzień 14

ySense bryluje ofertami i ankietami Wink

Ankiet od groma.

[Obrazek: image.png]

Jak i banalnych akcji do wykonania i to wcale nie za jakieś drobne.

[Obrazek: image.png]
[Obrazek: image.png]

Dało to 11,34$ w 4 dni, ale to wyselekcjonowane banalne akcje poleciały jak wyżej, np. 1,80$ za głupią instalacje, albo po 60-80 centów za instalację i uruchomienie apki przez godzinę.

Dzięki temu dałem radę wyskrobać 2 wypłatę. Tym razem już na 10$ na PayPala.

[Obrazek: image.png]


Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Zaczyna się robić wyraźnie zielono z lewej strony, więc w następnym poście spodziewajcie się kolejnych inwestycji i wykorzystanie tych 50+ PLN by rozkręcać tą mini kuleczkę zarobków.

Mimo wszystko 170+ PLN bez żadnego zaplecza w te dwa tygodnie to i tak spoko wynik.

Zmiana:
ySense: +11,34$
letyshops: 0
Robinhood crypto: 0


RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - itmaster - 10-01-2024 18:05

A płatne ankiety będziesz dodawał do kolekcji? Bo w sumie tam można zarobić jakiś grosz, bez inwestycji, prócz czasu i energii Wink


RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - dzemba - 16-01-2024 00:40

(10-01-2024 18:05)itmaster napisał(a):  A płatne ankiety będziesz dodawał do kolekcji? Bo w sumie tam można zarobić jakiś grosz, bez inwestycji, prócz czasu i energii Wink

Już robię płatne ankiety jak się jakieś fajne trafią, ale masz rację głównie są teraz oferty. Mam zamiar dorzucić więcej paneli, do tego co teraz robię.



Dzień 20

[Obrazek: image.png]

Zacznijmy od letyshops wpada drobnica i nie tylko. Pojawiło się kilka informacji o możliwym bonusie za rejestrację poleconych, ale raczej to tylko cyferki które nigdy się nie zrealizują ponieważ poleceni musieli by wydać 70pln, a wszystko to co poniżej tylko rejestracje bez jakichkolwiek akcji zakupowych.

[Obrazek: image.png]

Wpadło 9,59$ na ySense, jedna fajna akcje (i kilka groszowych) + ankiety. Wspomniana jedna akcja to założenie revoluta za 6$ i tak go potrzebowałem na nadchodzące wakacje.

[Obrazek: image.png]

Do tego założyłem konto w santanderze z promocją na 500 PLN, ale na pieniądze trzeb niestety poczekać do lutego (pierwsze 150 pln).

Ostatnią akcją jaką wykonałem było założenie konta w Trading212 za darmową akcje. Uzyskałem 0,109 akcji starbuksa o wartości 10,05$, którą mogę wypłacić za 30 dni.

[Obrazek: image.png]


Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Wszystko przekroczyło już 250 pln, plan jest teraz prosty, kontynuować akcje i ankiety. I Przy przekroczeniu 100 pln w zarobionej gotówce, zacząć inwestycja. Te stricte finansowe jak obligacje czy akcje firm, jak i bardziej przyziemne jak handel czy własne sociale.

Zmiana:
ySense: +9,59$
letyshops: +2,89 PLN
Robinhood crypto: 0
Trading212: +10,05$


RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - dzemba - 22-01-2024 17:52

Dzień 26

Witam, z tym update, przerwy aż 6 dni, ale smęty czemu takie długie przerwy w update na końcu. Najpierw przyjemne rzeczy.

Przez te 6 dni na ySense wpadło 11,41$, porobiłem trochę zadanek znów, cela jest dobić do 40 usd w 30 dni z akcji Smile obecnie przekroczyłem 34$ łącznie w akcjach przez te 26 dni. Zleciłem 2 kolejne wypłaty po 10$ czyli łącznie wypłaciłem już 116.13 PLN.

Wpadło kilka cashbacków na letyshops, łącznie na kwotę 13,85PLN, jakieś klocki lego, tabletki do szamba i dużo innych dziwnych rzeczy kupione z częściowym zwrotem.

Poza tym na Robinhood crypto sprzedałem połowę posiadanych BitCoinów za troszkę ponad 10€, ale tutaj poczekam z wypłatą, aż sprzedam wszytki BTC które mam.

Jutro powinienem na PalPalu przekroczyć 100 pln więc poleci pierwsza inwestycja + czas powalczyć na socialach jak już mam pieniądze Smile

Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Przebite 300 pln w różnych miejscach, więc liczę na dobicie do 400 pln w pierwszym miesiącu dziennika. Jako, że na konto z tych zarobionych szekli spłynęło już ponad 140 pln, to zaczynam inwestycję i inne rzeczy które potrzebowały funduszy Smile więc postaram się by było ciekawiej.
Ogólnie bym chciał by to zarabianie kiedyś zastąpiło mi pracę, ale najpierw pierwsze 10000 PLN.

Zmiana:
ySense: +11,41$
letyshops: +13,85 PLN
Robinhood crypto: 0
Trading212: 0



Chciał bym przeprosić, za rzadkie update, ale mam 2 małe sprawy oprócz dziennika na głowie.
  • Bezrobocie - od 1 stycznia nie mam pracy i powoli zaczynam szukać, i przygotowanie zajmuje mi sporo czasu.
  • Zdrowie - trochę się popsuło i trzeba naprawić Tongue

Co do braku pracy, mam już taki poziom zarobków z inwestycji, że z głodu nie umrę Smile wiec luz, gorzej ze zdrowiem.


RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - diablo0ffiicial - 22-01-2024 19:23

Ciekawy dziennik, będę śledził Smile


RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - itmaster - 22-01-2024 20:13

No to zdrowia i znalezienia pracy życzę.


RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - dzemba - 25-01-2024 22:44

(22-01-2024 20:13)itmaster napisał(a):  No to zdrowia i znalezienia pracy życzę.

Dzięki Smile

(22-01-2024 19:23)diablo0ffiicial napisał(a):  Ciekawy dziennik, będę śledził Smile

I by jeszcze podkręcić sytuacje, ponieważ dziś wpadają pierwsze inwestycje.



Dzień 29

Zbliża się pierwszy miesiąc, zakończmy to czymś grubszym! Ale najpierw zarobki:

Na ySense przez te trzy dni wpadło 3,35$, dobijam już do 45$ zarobionych ogólnie i narazie fajrant od tej metody.

Wpadła też rejestracja na Robinhood crypto czyli dochodzi do zablokowanych 10,10€.

[Obrazek: image.png]

Więc całkiem spoko zarobki jak na trzy dni. Ale ważniejsze jest że jak widzicie wypłaciłem 19€ z robinhooda Smile i już mam je na revolucie!

[Obrazek: image.png]

A jako że mam 30$ na paypalu, 19€ na revolucie i kilka dolarów na skrillu, komasuje te kwoty do złotówek na moim koncie bankowym. I mimo opłat transakcyjnych/przewalutowania daje mi to dokładnie 218.56 PLN do dyspozycji.

I za 200 pln, kupiłem 2 obligacje. Jedną TOS, czyli 3 letnie obligacje na 6,5%, oraz jedną EDO, czyli 10 letnie obligacje indeksowane inflacją, w pierwszym roku na 6,9%.


[Obrazek: image.png]

Od teraz to pieniądz tworzy pieniądz Smile

Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Już fajnie zielony widać, ale chyba muszę zmienić nazwę zarobione na posiadane by lepiej oddawało znaczenie tej grupy.

Zmiana:
ySense: +3,35$
letyshops: 0
Robinhood crypto: +10,10€$
Trading212: 0


RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - Dr Piotr - 26-01-2024 01:13

W tym tempie, to zejdzie 46 miesięcy. Jeśli dodamy malejącą wartość pieniądza w czasie z tytułu inflacji, to nawet pod 5 lat?


RE: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - dzemba - 28-01-2024 01:21

(26-01-2024 01:13)Dr Piotr napisał(a):  W tym tempie, to zejdzie 46 miesięcy. Jeśli dodamy malejącą wartość pieniądza w czasie z tytułu inflacji, to nawet pod 5 lat?

Nazwy niewypłacone i zablokowane mogły Cię zmylić, ponieważ to też są zarobione pieniądze, ale których nie mogę obecnie użyć/wydać.

Niewypłacone, np. letyshops mogę je wypłacić w każdej chwili, ale skoda mi się bawić w przelewy po 10 pln co kilka dni i czekam aż się uzbiera chociaż 50/100 PLN.

Zablokowane, są to pieniądze zablokowane w systemach partnerskich lub inwestycjach np, na Robinhood crypto bonus mogę wypłacić dopiero po 30 dniach, ale te pieniądze już są moje.

I zgodnie z moją matematyką w najgorszym czasie (utrzymując obecne tempo) wyjdzie mi 27,7 miesiąca, czyli 2 lata i 4 miesiące. Ale po to inwestuje by nastąpił efekt kuli śnieżnej, czyli z czasem inwestycje powinny dawać coraz wyższy zwrot, więc powinno być coraz szybciej.

A co do inflacji, po to jednym z aktywów nabytych przeze mnie za zarobione pieniądze są obligacje indeksowane inflacją, by ją zniwelować.



Dzień 31

Ok, dorzuciłem w 2 dzionki na ySense 2,82$, to koniec, robię 5 wypłatę i patrzę inne sposoby.

Poza tym 6,98 PLN na letyshops.

[Obrazek: image.png]

I jak widać gruby hajs leci z obligacji xD ale zawsze pierwsze kilka groszy, a dokładnie 11.

Podsumowanie

[Obrazek: image.png]

Do 400 PLN brakło 2,66 pln, całkiem spoko jak na początek drogi do 10000 PLN.

Zmiana:
ySense: +2,82$
letyshops: +6,98 PLN
Robinhood crypto: 0
Trading212: 0
Obligacje: 0,11 PLN

Od nowego miesiąca wpadną nowe sposoby zarabiania Smile ale wcześniej podsumowanie miesiąca! czyli co ile zarobiło od początku.

Podsumowanie Miesiąca 1

ySense: +45,33$
letyshops: +43,54 PLN
Robinhood crypto: +30,17€
Trading212: +10,05$
Obligacje: +0,11 PLN

Zwycięzcą jest ySense, zaraz za nim Robinhood crypto, podium rzutem na taśmę zamyka letyshops. Całkiem fajny pierwszy miesiąc, 397,34 PLN po przewalutowaniu po dzisiejszym kursie. Z tego już ponad 200 PLN w inwestycjach Smile Rozszerzamy portfolio, tym samym czyszczę pozycje w sekcji "Zmiana" i będe dodawał je od nowa jak pojawi się przy nich jakieś pieniądze.

Plany mam proste, co najmniej powtórzyć wynik z tego miesiąca + dołożyć około 300 PLN do inwestycji z zarobków, pracujące 500 PLN już będzie robiło zauważalna zmianę. Poza tym czas chyba na pierwsze inwestycje, które zużywają pieniądze a nie tylko nimi obracają.