Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. (/Temat-Wolny-Od-Pracy-od-Zera-do-10k-szybki-dziennik-169343)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: W zasięgu ręki - dzemba - 04-10-2020 00:18

Inwestycja październikowa została wykonana (ale może jeszcze coś gdzieś dorzucę):

Etoro 822,75 PLN (205$)
Mintos 600 PLN (jeszcze nie wiem po jakim kursie pewnie okolo ~130 EUR)
Degiro 400 PLN (pewnie około ~85 EUR)

Taka dziwna wpłata na Etoro, ponieważ popełniłem błąd za 5$, zaczołem kopiować jednego trejdera, ale odznaczyłem opcje "Copy Open Trades". Daje ona nam to, że kopiujemy też już otwarte pozycje, bez niej tylko nowe. I przez ten jeden błąd troche nie wyszło Tongue bo kolo miał wynik na +, a ja bez skopiowania już istniejących wcześniej pozycji byłem na - Sad

Ale uczcie się na moich błędach, polecam.

Z tym dodatkiem inwestycje przekraczają 6000 PLN, liczę, że w tym miesiącu spokojnie spełnie cel i będe miał 100 PLN z samych pasywnych żródeł.

Co do aktywnych zajęć to robię 2 sprawy:
Wpiołem w hosting 2 domeny i wskrzeszam stronke edukacyjną, już są pierwsze efekty (nie że userzy, tylko, że zaczeły pojawiać się treści). Oprócz tego dostałem dodatkową fuche prywatnie (70 PLN/h netto), ale to jako ciekawostka, nie będe jej dodawał do zarobków z internetu.

PS. Update będę starał się dawać często i z sensowną treścią, jak chcecie jakieś szczegóły to śmiało Smile


RE: W zasięgu ręki - dzemba - 06-10-2020 16:09

Zostałem współwłaścicielem Coca-Coli !!! dokładnie mam 0.000000047% ich akcji, no ale i tak się liczy Smile

Pieniądze które wpłaciłem zostały zaksięgowane na wszystkich 3 serwisach, to co z nimi zrobiłem:

400 PLN zostało przewalutowane na 89 EUR, i kupiłem za to 2 akcje coca-coli na Degiro.
Na Mintosie zostawiłem to 600 PLN na 28dni w PLN by odpracowały wszystkie koszty transferów i przyszłych przewalutowań, i wtedy przerzucę je na EUR.
Na eToro lekki pogrom Smile ale pozytywny, kopiuje 3 ziomków i wszyscy sobie świetnie radzą. Więc po ostatniej stracie przez moje klikanie na pałę wyszło to:

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-10-6-o-17-01-05.png]


RE: W zasięgu ręki - dzemba - 08-10-2020 17:12

Zadowolony w pytę!

Pierwsza w życiu dywidenda uzyskana, może nie jak u Warrena Buffetta, ale pewnie cieszy nie mniej Smile

[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-10-8-o-17-46-44.png]

Podatki, ach podatki Sad było by ponad 2$ a tak to około 1,7$ zawsze spoko. Z moich inwestycji na Degiro tak rozłożyłem fundusze, że powinienem co miesiąc już uzyskiwać jakieś drobne Smile (i tak dużo więcej niż jak bym klikał w buxach, a pracy całkowite 0)


RE: W zasięgu ręki - itmaster - 08-10-2020 19:33

W dolarach czy Euro taka dywidenda nawet ładnie wyglądaSmile


RE: W zasięgu ręki - dzemba - 17-10-2020 16:39

Dawno i nie dawno jednocześnie mnie tu nie było Smile przez covid-19 strasznie miałem dużo pracy ostatnimi czasy, ponieważ zawodowo zajmuję się branżą e-commerce. A ruch jest teraz kosmiczny jak sami wiecie Smile

W skrócie co i jak:
Dokupiłem jeszcze jedną domene (za dużo ich kupuje Tongue), ponieważ jeszcze w planach mam jedną stronę informacyjną.

Na giełdzie fajne spadki teraz, czekam na jakieś większe dołki by dokupić troche akcji.

A tu ciekawostka z moich CopyTrade na eToro. Na ten moment w skali miesiąca 25$ na +.
[Obrazek: Zrzut-ekranu-2020-10-16-o-15-31-20.png]

Głównym punktem programu teraz jest zbieranie funduszy z mojej strony, ponieważ potrzebuje na moje oko około 2000$ by zrobić kolejna dywersyfikacje Smile


RE: W zasięgu ręki - dzemba - 24-10-2020 22:31

Elo, co porobiłem to moje.

A serio to na kupionym wcześniej hostingu postawiłem Wordpressa + stronkę edukacyjną. Domenę, o której kupnie pisałem troche wcześniej (-12.16PLN) jest właśnie pod bloga, na którym w sumie duplikuje dziennik pracy, ale w trochę bardziej rozbudowanej formie.

Na blogu właśnie teraz instaluje wtyczki i ustawiam szablon, ostatni raz używałem Wordpressa z 3-4 lata temu, trochę się pozmieniało, a jeszcze więcej pozapominałem Smile

Inwestycje mają się spoko, ale to przy podsumowani, od razu walne spoiler, że mimo wydatku w tym miesiącu, pewnie spokojnie dobije do celu.


RE: W zasięgu ręki - qwerty_89 - 24-10-2020 22:52

Coraz bardziej mnie przekonujesz do przetestowania eToro Wink


RE: W zasięgu ręki - itmaster - 25-10-2020 09:08

dzemba tylko uważaj na to żeby nie wrzucać identycznrgo tekstu tutaj na forum i na bloga, bo google potraktuje Ci to jako duplicate content i obniży wartość bloga w wyszukiwarce. Bo chyba to dla Ciebie ważne?


RE: W zasięgu ręki - dzemba - 25-10-2020 15:04

(24-10-2020 22:52)qwerty_89 napisał(a):  Coraz bardziej mnie przekonujesz do przetestowania eToro Wink

Jak na razie polecam, stabilny zysk, ale jak wszędzie można stracić i tutaj.


(25-10-2020 09:08)itmaster napisał(a):  dzemba tylko uważaj na to żeby nie wrzucać identycznrgo tekstu tutaj na forum i na bloga, bo google potraktuje Ci to jako duplicate content i obniży wartość bloga w wyszukiwarce. Bo chyba to dla Ciebie ważne?

Nie mam kopii wpisów z dziennika, te tutaj są raczej ubogie i krótkie Tongue wstydził bym się bloga z takimi tekstami.


RE: W zasięgu ręki - John91 - 28-10-2020 15:18

Ciekawe, będę śledził z zaciekawieniem Smile