Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € (/Temat-Reelzone-app-darmowe-turnieje-spolecznosciowe-na-sloty-z-mozliwoscia-wygrania-%E2%82%AC-169342)

Strony: 1 2 3 4


Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - Komandos823 - 22-09-2020 19:33

Przedstawiam wam nowy serwis Reelzone.app. Podobny jest do Socialtournaments. Codziennie odbywają się 2-3 turnieje. Grasz za darmo na slotach i masz możliwość wygrania €. Pula nagród waha się od 50-1000€. Codziennie można się spotkać z turniejami o puli 50€. Turnieje o większych pulach odbywają się nieregularnie.

Jak działa Reelzone.app?

zasada działania jest taka sama jak na Socialtournaments. Promowane są przeróżne kasyna. Masz możliwość pogrania w przeróżne sloty a przy tym spróbować coś wygrać bez żadnego wkładu własnego. Taki sposób na zdobywanie klientów.

Co to są Coiny?

Dzięki coinom możesz wejść do turnieju i ponownie spróbować szczęścia jeśli twój poprzedni wynik nie był zadowalający. W turniejach o puli 50€ nie mają takich możliwości. Niektóre turnieje o puli 100€ już taką możliwość mają.

Coiny możesz codziennie zdobyć kręcąc kołem fortuny lub spróbować szczęścia na slotach w kategorii „Coin League” i pomnożyć coinySmile

Wygrałem €, jak się zweryfikować?

Po 30-60 minutach w ustawieniach twojego profilu powinien pojawić się ten przycisk

[Obrazek: 8-C9-AA926-9-B1-C-493-A-8285-267-B55847435.png]

Przesyłasz wymagane dokumenty (dowód tożsamości, potwierdzenie adresu i selfie)
Weryfikacja trwa 1-2 minuty tylko.

Na koniec trzeba jeszcze przesłać im screena na e-maila z waszego banku na którym musi widnieć wasz IBAN konta i numer BIC/SWIFT oraz Imię i Nazwisko. Mail musi być wysłany z tego samego konta pocztowego co wasze zarejestrowane konto na Reelzone.app

Opłaty

Przy wypłacie pobierają opłatę w wysokości 1€. Także np. Jak wygrasz 5€ to dostaniesz 4€. Ale jak wygrasz 10€ i 5€ w tym samym tygodniu a nie zrealizowali jeszcze wypłat to dostaniesz 14€.

Jest jeszcze jednorazowa opłata związana z weryfikacją konta i wynosi 1€.


Czysty: https://play.reelzone.app
Reflink: https://play.reelzone.app/register/1e1f08bd-5bd1-461d-bfa2-08d83eba510a

Z Reflinku powinniście dostać 5000 coinów na początekSmile


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - marines27 - 22-09-2020 20:26

Ref Wink


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - Meblo1234 - 23-09-2020 08:28

Poszło z refa Wink


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - Komandos823 - 30-09-2020 14:22

Aż 26 osób skorzystało z mojego Reflinka za co bardzo dziękujęSmile

Zamieszczam od siebie moje wygraneBig Grin

[Obrazek: Zrzut-ekranu-11.png]

[Obrazek: Zrzut-ekranu-12.png]

[Obrazek: Zrzut-ekranu-13.png]

Jeśli coś wygracie to również dajcie znaćSmile


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - banipunz - 02-10-2020 13:19

Nie mogę się zalogować - wczoraj wszystko smigalo, dzis proba logowania konczy sie komunikatem, ze dane sa niepoprawne. Na poczatku myslalem, ze po prostu uzywam zlego hasla i je zmienilem przez maila, jednak bezposrednio po zmianie wychodzi identyczny komunikat Xpokerface Ma ktos taki problem?


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - Komandos823 - 02-10-2020 13:25

Nie tylko ty masz problem. Dodałeś minimum jeden znak specjalny do hasła? Jeśli nie macie tego znaka specjalnego w haśle to może być tą przyczyną.

Edit:
Wymagali od ciebie przy rejestracji znak specjalny?


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - vikeang - 03-10-2020 21:46

Jakie sposoby na wypłatę wygranej są dostępne? Tylko przelew na konto w tradycyjnym banku?


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - Repteyshi - 03-10-2020 22:32

Niestety na razie tylko przelew na konto


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - Komandos823 - 03-10-2020 23:15

Ja podałem im dane do przelewu z N26. Także jak masz Revoluta, Monese, N26 itd. to tam możesz odebrać nagrodę. A na konto polskie to stracisz tam coś na przewalutowaniu i może twój bank pobrać opłatę od przelewu zagranicznego. Niezbyt jest to dobra opcja.


RE: Reelzone.app - darmowe turnieje społecznościowe na sloty z możliwością wygrania € - mimuna - 04-10-2020 06:43

działa?