Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż własnych produktów przez Instagram + 100 dni VLOGA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Sprzedaż własnych produktów przez Instagram + 100 dni VLOGA (/Temat-Sprzedaz-wlasnych-produktow-przez-Instagram-100-dni-VLOGA-169329)

Strony: 1 2


RE: Sprzedaż własnych produktów przez Instagram + 100 dni VLOGA - Dzonyy - 29-09-2020 15:38

Zgodnie z ustaleniami, nagrałem dziś film gdzie przedstawiam więcej faktycznych danych o swoim projekcie. Starałem się też robić jak najmniej cięć aby lepiej oglądało się film. Oczywiście jest jeszcze sporo pracy w tej kwestii ale mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

W przyszłości będę kładł większy nacisk na to, co może być dla widzów interesujące (dane/liczby/narzędzia/przykłady)!

LINK DO FILMU


RE: Sprzedaż własnych produktów przez Instagram + 100 dni VLOGA - Dzonyy - 06-10-2020 17:27

Mamy dziś 44 dzień vloga. Rozpoczynam kolejne wyzwanie, tym razem odnoszące się do detoxu od czynności takich jak: granie, oglądanie filmów, tracenie czasu na telefonie itp. - ostatnio zbyt często je robiłem a nie skupiałem się tak mocno na pracy.
Dziś również rozpoczynam eksperyment w projekcie ze świeczkami - darmową wysyłkę. Będę Was informował jak wpłynie to na sprzedaż i zyski. Na ten moment mam już około 3-4 nowe i zainteresowane osoby a to dopiero pierwszy dzień Smile

LINK DO FILMU


RE: Sprzedaż własnych produktów przez Instagram + 100 dni VLOGA - Dzonyy - 10-10-2020 11:10

Hej! Dziś post informacyjny o powodzeniu promocji, którą ostatnio wprowadziłem w sklepie. Zaproponowaliśmy klientom darmową wysyłkę i był to strzał w dziesiątkę. Od kilku dni codziennie przybywa do naszego sklepu i decyduje się na zakupy około 3-5 klientów. Pozwoliło to zarobić niecały 1000zł w te kilka dni więc jak do tej pory jest to najlepszy okres sprzedaży.

Jeśli chodzi o kwestię zarobku przy darmowej wysyłce to wygląda to tak, że gdy ktoś kupi jedną świecę wychodzimy praktycznie na 0 - no może kilka zł na plus. Jeśli jednak ktoś kupuje więcej sztuk (pojedyncze zamówienia to rzadkość) to każda kolejna świeca jest dla nas czystym zarobkiem.

LINK DO FILMU