Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fricooo - oszustwo, brak kontaktu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Fricooo - oszustwo, brak kontaktu (/Temat-Fricooo-oszustwo-brak-kontaktu-169328)



Fricooo - oszustwo, brak kontaktu - kniew - 21-09-2020 13:14

@[Fricooo]
ponad 2 tygodnie temu dokonałem wpłaty za usługę graficznę i od tego czasu zero odzewu mimo logowania się na forum.


RE: Fararro - oszustwo, brak kontaktu - Majka - 21-09-2020 13:24

@[Fararro] proszę o pilną odpowiedź w temacie!


RE: Fararro - oszustwo, brak kontaktu - Fararro - 21-09-2020 13:53

Chyba Ci się osoby pomyliły Smile
Nie wykonuje na forum żadnych usług, a jeśli już to je zlecam. Napisałeś do Mnie w sprawie zlecenia, które chcesz wykonać dla Mnie 4 dni temu.


RE: Fararro - oszustwo, brak kontaktu - Majka - 21-09-2020 13:56

@[kniew] proszę o dowody...


RE: Fricooo - oszustwo, brak kontaktu - kniew - 21-09-2020 14:02

(21-09-2020 13:53)Fararro napisał(a):  Chyba Ci się osoby pomyliły Smile
Nie wykonuje na forum żadnych usług, a jeśli już to je zlecam. Napisałeś do Mnie w sprawie zlecenia, które chcesz wykonać dla Mnie 4 dni temu.
Wybacz, pomyłka, nie wiem czemu na Ciebie trafiłem.

Temat dotyczy użytkownika @[Fricooo] , choć teraz widzę, że nie był dostępny online od dłuższego czasu.


RE: Fricooo - oszustwo, brak kontaktu - Majka - 21-09-2020 14:13

dobre beka

to proszę @[Fricooo] o wytłumaczenie sprawy


RE: Fricooo - oszustwo, brak kontaktu - kniew - 11-11-2020 12:57

@[Majka], @[Hybrid1990] chciałbym dodać, że użytkownik fricooo logował się na forum 01-11-2020 20:08 - niestety dalej nie raczył odpisać.


RE: Fricooo - oszustwo, brak kontaktu - Majka - 12-11-2020 08:52

Fricooo zostajesz zbanowany. Szkoda, że forumowicz z tak długim stażem nie jest uczciwy i za parę groszy rezygnuje z forum.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.