Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ROZWIĄZANE - PORADNIK]Jak dołączyć jako fanpage do grupy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: [ROZWIĄZANE - PORADNIK]Jak dołączyć jako fanpage do grupy? (/Temat-ROZWIAZANE-PORADNIK-Jak-dolaczyc-jako-fanpage-do-grupy-169319)



[ROZWIĄZANE - PORADNIK]Jak dołączyć jako fanpage do grupy? - Ascoran - 20-09-2020 16:32

Chciałbym dołączyć do grupy na facebooku jako fanpage - niejednokrotnie widziałem na różnych grupach że to właśnie fanpage publikuje posty, ale nigdzie nie widzę opcji "przełączenia się" na fanpage aby dołączyć do tej grupy jako strona a nie prywatne konto.

Ktoś wie jak to zrobić?
Oczywiście chodzi o grupy gdzie nie jestem adminem.


RE: Jak dołączyć jako fanpage do grupy? - Jnvestor - 20-09-2020 16:48

Jak klikasz (przynajmniej w aplikacji w telefonie) przycisk dołącz do grupy to pojawia się lista do wyboru jako kto chcesz dołączyć do tej grupy i wybierasz fanpage.


RE: Jak dołączyć jako fanpage do grupy? - Ascoran - 20-09-2020 16:55

(20-09-2020 16:48)Jnvestor napisał(a):  Jak klikasz (przynajmniej w aplikacji w telefonie) przycisk dołącz do grupy to pojawia się lista do wyboru jako kto chcesz dołączyć do tej grupy i wybierasz fanpage.

Chyba nie do końca, bo po kliknięciu w dołącz do grupy z automatu zaproszenie wysyła moje główne konto a nie fanpage dla testu zrobiłem własną grupę z innego konta - grupa ma włączoną możliwość przyjmowania stron i dalej nie mogę w żaden sposób do niej dołączyć jako fanpage.
Pomysły? Trzeba spełniać jakieś konkretne wymogi żeby to zrobić?


RE: Jak dołączyć jako fanpage do grupy? - Jnvestor - 20-09-2020 17:18

https://pl-pl.facebook.com/help/1210322209008185/?helpref=hc_fnav

Jesteś administratorem fanpage'a?
Czy fanpage jest aktywny? Z tego co u siebie zauważyłem, to nie można dołączyć jako ten nieaktywny.


RE: Jak dołączyć jako fanpage do grupy? - Ascoran - 20-09-2020 17:29

(20-09-2020 17:18)Jnvestor napisał(a):  Jesteś administratorem fanpage'a?

To chyba jasne że tak.

(20-09-2020 17:18)Jnvestor napisał(a):  Czy fanpage jest aktywny? Z tego co u siebie zauważyłem, to nie można dołączyć jako ten nieaktywny.

Zależy co to znaczy aktywny?
Ma ponad 10k lików, posty na bieżąco są publikowane, ludzie komentują, więc według mnie aktywny.
Posiadam 4 fanpage o różnej aktywności i różnej ilości lików i żadnym nie mogę dołączyć do grupy.


(20-09-2020 17:18)Jnvestor napisał(a):  https://pl-pl.facebook.com/help/1210322209008185/?helpref=hc_fnav
Te ich centrum pomocy jest nic nie warte bo nie jest aktualizowane od lat.
"Jeśli dołączyłeś(aś) do grupy przy pomocy swojego profilu, ale chcesz też dołączyć jako strona, możesz przełączyć podmiot, w imieniu którego wchodzisz w interakcję."
Już od dobrych paru lat nie ma tego "przełączania"


----------------------

Dobra, problem rozwiązany.
Jak dodać fanpagę do grupy:
1. Tworzymy jako fanpagę dowolną grupę (tylko na chwile, potem można ją wywalić)
2. Dodajemy post w tej grupie z linkiem do grupy do której chcemy dołączyć.
3. Przełączamy się w lewym górnym rogu jako strona
4. Klikamy dołącz do grupy.
5. Czekamy na akceptacje podania.
6. Można usunąć naszą grupę.


Niestety tylko to podziałało

Jak ktoś ma łatwiejszy działający sposób to bardzo chętnie go poznam.