Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupione wyświetlenia a zarabianie na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Kupione wyświetlenia a zarabianie na YT (/Temat-Kupione-wyswietlenia-a-zarabianie-na-YT-169313)



Kupione wyświetlenia a zarabianie na YT - Milionaree - 19-09-2020 21:09

Cześć.
Na swój kanał YT wrzucałem już filmy różnej maści, znikoma ich ilość zdobyła jakieś wyświetlenia. Przed zmianą wymagań zarabiania na filmach co miesiąc wpadało kilka dyszek z wyświetleń, lecz gdy YT zaczął wymagać te 1000 subskrybcji + 4000 godzin oglądania wszystko się troche ucięło.
Wrzucałem rap w 8D - to dosyć wybiło kanał i zaczął on kręcić ciekawe liczby. Zdobyłem to minimum żeby zgłosić się do programu partnerskiego, lecz YT odrzucił ze względu na prawa autorskie do muzyki. No i od tego momentu suby zostały ale watchtime uciekł. I tutaj przejdę do mojego głownego pytania.

Czy można kupić wyświetlenia, które nabiją mi ten watchtime wymagany do dołączenia do programu partnerskiego? Czy gdy po roku watchtime spadłby do np. 2000 godzin to YT wyłączy mi możliwość zarabiania do momentu gdy znowu zdobędę to minimum?


RE: Kupione wyświetlenia a zarabianie na YT - xmaniek6 - 19-09-2020 22:50

(19-09-2020 21:09)Milionaree napisał(a):  Czy można kupić wyświetlenia, które nabiją mi ten watchtime wymagany do dołączenia do programu partnerskiego? Czy gdy po roku watchtime spadłby do np. 2000 godzin to YT wyłączy mi możliwość zarabiania do momentu gdy znowu zdobędę to minimum?
Tak i tak


RE: Kupione wyświetlenia a zarabianie na YT - kontars - 17-11-2020 12:42

musisz trzymac minimalny poziom