Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona z reklamami do klikania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Strona z reklamami do klikania (/Temat-Strona-z-reklamami-do-klikania-169310)



Strona z reklamami do klikania - WiktoreK72 - 19-09-2020 20:17

Witam
czy można by stworzyć stronę na której non-stop wyświetlały by się reklamy i za klikanie ich użytkownik dostawałby jakiś %? Wiem że istnieją takie w których dostaje się kilka reklam na dzień, ale mi chodzi o coś takiego gdzie użytkownik ma gwarancję że będą reklamy cały dzień. Jeśli są już takie strony to poproszę o linka, a jeśli nie można zrobić takiej strony to jeśli mógłby ktoś wytłumaczyć dlaczego. Czy było by to złamanie jakichś zasad? Dziękuje z góry.


RE: Strona z reklamami do klikania - Jnvestor - 19-09-2020 23:46

Jakaś firma płaci za reklamę w internecie jakiejś sieci reklamowej > sieć reklamowa daje możliwość wstawienia reklamy na stronie gdzie użytkownicy dostają kasę za kliknięcie reklamy. Można założyć, że osoba, która kliknęła reklamę dla pieniędzy wcale nie była zainteresowana reklamowaną usługą czy produktem, a zależało jej jedynie na pieniądzach. Reklamodawcy coś takiego się nie opłaca, a w związku z tym również sieci reklamowej - takie coś więc jest blokowane.
Strony gdzie dostajesz kilka reklam na dzień to buxy i to już działa w trochę inny sposób i nie ma takiego samego problemu jak w powyższym przykładzie.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem co masz na myśli.


RE: Strona z reklamami do klikania - Owl_ - 20-09-2020 11:15

(19-09-2020 20:17)WiktoreK72 napisał(a):  Witam
czy można by stworzyć stronę na której non-stop wyświetlały by się reklamy i za klikanie ich użytkownik dostawałby jakiś %? Wiem że istnieją takie w których dostaje się kilka reklam na dzień, ale mi chodzi o coś takiego gdzie użytkownik ma gwarancję że będą reklamy cały dzień. Jeśli są już takie strony to poproszę o linka, a jeśli nie można zrobić takiej strony to jeśli mógłby ktoś wytłumaczyć dlaczego. Czy było by to złamanie jakichś zasad? Dziękuje z góry.

Czy masz na myśli strony typu PTC, BUX, GPTR, gdzie można zarobić jakiś procent, za odwiedzenia stron reklamodawców?

Niestety reklamy na takich stronach nie biorą się znikąd, najpierw ktoś musi je kupić.

A żeby reklamy wyświetlały się non stop, to właściciel strony musi pozyskiwać wielu reklamodawców, co nie jest wcale takie proste.

Na takich stronach użytkownik może kliknąć reklamę najczęściej raz na 24 h. Większa częstotliwość wyświetlania jest pewnie nieopłacalna, mało skuteczna dla reklamodawcy itp.

Jeśli nie byłoby takiego ograniczenia, to jeden użytkownik, mógłby kliknąć np. 1000 razy tę samą reklamę. Z punktu widzenia reklamodawcy, który kupił 1000 wejść — bardziej opłacalna jest opcja z ograniczeniem 24 h, ponieważ więcej unikalnych użytkowników zobaczy jego reklamę. A przecież reklamodawcom chodzi o dotarcie do jak największej ilości użytkowników.

Jeśli masz natomiast na myśli strony, które mają wstawione reklamy typu Google AdSense i oferują jakiś procent odwiedzającym (za klikanie tych reklam), to jest to niezgodne z zasadami większości sieci reklamowych. I prędzej czy później kończy się banem dla właściciela strony.

Np. w AdSense wszystkie kliki i wejścia w reklamy umieszczone na stronie muszą być naturalne i dobrowolne. Nie wolno np. klikać własnych reklam ani prosić o to innych czytelników Twojej strony. Nie może to być ruch motywowany. Sieci reklamowe typu AdSense mają wiele algorytmów wykrywających nienaturalne kliki.