Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Historia" restock'a. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: "Historia" restock'a. (/Temat-Historia-restock-a-1693)



"Historia" restock'a. - Leopard - 11-02-2010 19:32

Ponieważ wiele osób, często pyta o to czy trzeba pisać jakieś mail'e do Lockerz, screeny itp. po wygraniu nagrody postanowiłem stworzyć pewnego rodzaju "historię" restock'u. Będę ją auktualizował, gdy tylko dostanę kolejne mail'e/nagrodę, a godziny są podawane w przybliżeniu.

2010-01-30 godzina 22:04 - Początek restock'u po kilkudniowych oczekiwaniach.

2010-01-30 godzina 22:05 - Zamówienie iPod'a Shuffle, zielonego, 3G, 4GB i szał na TS'ie.

2010-02-03 godzina 23:27 - Otrzymanie potwierdzenia wygranej oraz odjęcie PTZ.

2010-02-10 godzina 18:08 - Otrzymanie mail'a pytającego o sposób wysyłki. Miałem do wyboru UPS, USPS lub zwrot PTZ. UPS'em jest praktycznie 100% pewność otrzymania przesyłki, ale i taka sama pewność nałożenia podatków. Drugim rozwiązaniem - pocztą, istnieje ryzyko utraty paczki za co Lockerz nie odpowiada, ale za to ciut mniejsze prawdopodobieństwo nałożenia VAT'u/cła. Oryginał, tłumaczenie oraz moja odpowiedź tutaj.


To narazie tyle. Tak jak mówiłem - historia będzie aktualizowana.


RE: "Historia" restock'a. - Zythus - 11-02-2010 20:35

22:04 dokładnie się zaczął. Co najmniej 22:05 musiałeś zamówić.
O 22:04 podałem info na TS o tym, że jest i gdy sam wbiłem wszystko było dostępne.
Uaktualnij czas.
22:06 na TS'ie ktoś krzyczy "jak ja się ku*wa nazywam?"
też dopisz