Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prowizja za polecenie konta premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Prowizja za polecenie konta premium (/Temat-Prowizja-za-polecenie-konta-premium-169299)



Prowizja za polecenie konta premium - Shimeon - 18-09-2020 09:19

Gdzie mogę najskuteczniej promować konta premium z serwisów uploadingowych, jak RapidGator etc?


RE: Prowizje za konta premium - mcmaks - 18-09-2020 10:34

Z tego co widzę OLX jest teraz bardzo popularny pod takie promocje


RE: Prowizje za konta premium - Jnvestor - 19-09-2020 14:25

Możesz stworzyć jakąś własną stronę promującą pliki do pobrania - przy okazji łatwiej wciśniesz tym osobom premium, bo przynajmniej będzie wiadomo do czego się przyda.


RE: Prowizja za polecenie konta premium - Shimeon - 01-10-2020 17:01

Z tego co widzę to na olx większość sprzedających oferuje w zamian netflixa. Poza tym wątpię w to, czyby się znalazł chociaż jeden klient z Polski do zakupu konta premium z serwisu uploadingowego, bo prawdę mówiąc nigdy nie udało mi się zarobić w modelu pps. pokerface

Własna strona odpada, bo to nie moja dziedzina w zarabianiu przez internet. Bardziej mam na myśli promocję bezpośrednią. Wink


RE: Prowizja za polecenie konta premium - mcmaks - 02-10-2020 08:54

Jeżeli będziesz się odnosił tylko do jednej opcji sprzedaży może być Ci ciężko. Co do strony internetowej nie musisz przecież się na tym znać Smile Na forum jest pełno osób oferujących stworzenie LP w dobrych pieniądzach


RE: Prowizja za polecenie konta premium - Shimeon - 02-10-2020 16:52

(02-10-2020 08:54)mcmaks napisał(a):  Co do strony internetowej nie musisz przecież się na tym znać Smile Na forum jest pełno osób oferujących stworzenie LP w dobrych pieniądzach

Pytanie zasadnicze - Czy chciałoby mi się potem prowadzić taką stronę? Myślę, że odpowiedź sama się nasuwa. Lol


RE: Prowizja za polecenie konta premium - mcmaks - 03-10-2020 12:11

(02-10-2020 16:52)Shimeon napisał(a):  
(02-10-2020 08:54)mcmaks napisał(a):  Co do strony internetowej nie musisz przecież się na tym znać Smile Na forum jest pełno osób oferujących stworzenie LP w dobrych pieniądzach

Pytanie zasadnicze - Czy chciałoby mi się potem prowadzić taką stronę? Myślę, że odpowiedź sama się nasuwa. Lol
Samo podejscie dużo daje do myślenia Big Grin