Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wzór dodawania zadań/testów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wzór dodawania zadań/testów (/Temat-Wzor-dodawania-zadan-testow-16929)



Wzór dodawania zadań/testów - Burned - 22-11-2010 15:54

Wzór

1. W temacie wpisujemy : [Odpowiedzi Giftomania], Zadanie/Test Darmowy oraz datę dodania zadania.
2. Dodajemy tekst lub polecenie i prawidłowe odpowiedzi.


Przykład testu:

[Odpowiedzi Giftomania] Test Darmowy z dnia 20.11.10

Tekst:

Skandynawskie konkurentki Justyny Kowalczyk rozpoczną sezon narciarski już w piątek w norweskim Beitostoelen i szwedzkiej Bruksvallarnie. Norweżka Marit Bjoergen jednak zachorowała, za to Szwedka Charlotte Kalla jest "sensacyjnej" formie.

Kalla zaskoczyła szwedzkich działaczy i swoich trenerów podczas utrzymanych w tajemnicy testów reprezentacji w Kirunie na początku tygodnia. Bieg na 7,5 kilometra stylem klasycznym wygrała z przewagą ponad minuty nad drugą na mecie Anną Haag.

Wyniki wszystkich testów zostały natychmiast utajnione przez działaczy. Zdaniem szwedzkiego portalu internetowego poświęconego biegom narciarskim, którego dziennikarze obserwowali Kallę z ukrycia, jej wyniki świadczą o niesamowitej formie. Podkreślili, że "pobicie aż o minutę tak dobrej zawodniczki jak Haag jest wręcz sensacyjne".

Natomiast Marit Bjoergen jest przeziębiona i aby nie zarazić nikogo, gdyby okazała się to grypa, została izolowana od reszty reprezentacji, która wystartuje w Beitostoelen.

- Od zimowych igrzysk w Vancouver nie chorowałam ani jednego dnia. Dzisiaj obudziłam się z bólem gardła i dreszczami. Jestem nieco zmartwiona, ponieważ to przeziębienie, lub może nawet grypa, zakłóci moje przygotowania do sezonu, zwłaszcza że start w Beitostoelen miał być ważnym testem. W piątek na 10 kilometrów stylem dowolnym na pewno nie wystartuję - powiedziała Bjoergen.

Pytania i odpowiedzi:

Jak nazywa się zawodniczka, która pokonała Annę Haag w biegu na 7.5 km?

Charlotte Kalla

Gdzie odbyły się tegoroczne Zimowe Igrzyska Olimpijskie?

W Vancouver

Przykład zadania:

Wpisz pierwsze pogrubione słowo.

TV



Wzór dodawania zadań/testów - Marello - 03-07-2012 10:39

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.