Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(nie)pewne typy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: (nie)pewne typy! (/Temat-nie-pewne-typy-169284)

Strony: 1 2 3


(nie)pewne typy! - Dermonn - 15-09-2020 21:54

Siemano, ostatnio całkiem dobrze mi idzie w typowaniu, więc zapraszam. Big Grin

Krótka legenda:
Pogrubiona drużyna - mój typ

Pierwszy kupon:

Widzew vs ŁKS Łódź (@1.95) [Fortuna 1 Liga 19:10]
ŁKS bardzo dobrze zaczął lige wygrywając oba mecze kolejno 4:0 i 3:0. Widzew natomiast przegrał oba swoje mecze w bardzo słabym stylu. Moim zdaniem, to ŁKS jest lepszą drużyną i w tym momencie są w formie, czego o Widzewie nie można powiedzieć. Wiadomo, derby rządzą się innymi prawami, natomiast nie wydaje mi się, aby tak słaby Widzew mógł zagrozić ŁKSowi. Trener ŁKSu Wojciech Stawowy, a także piłkarze mają dużo do udowodnienia swoim kibicom po fatalnej końcówce sezonu w ekstraklasie. Derby, to jedyna opcja udowodnienia swojej wyższości nad zespołem z drugiej strony miasta. Myślę, że ŁKS podoła wyzwaniu i zwyciężą nad Widzewem.

FC Tokyo - Oita Trinita (@1.69) [Japonia 1 Liga 12:00]
Tokyo, czyli trzecia drużyna tabeli mierzy się z trzynastą Oitą. Oita od 2011 roku nie była w stanie zagrozić drużynie z Tokio, w bezpośrednich meczach od 2011 Tokio wygrało 5 na 6 meczów, z czego jeden zakończył się remisem. Z aktualną formą Tokio pokazuje, że będzie walczyć o mistrzostwo ligii, nie mogą pozwolić sobie na przegraną u siebie z takim średniakiem ligowym jakim jest Oita. Uważam, że Tokio podtrzyma swoją serie bez porażki (póki co 5 meczów) i wygrają z Oitą.

Całkowity kurs: @3.30

Stawka: 10j


Typy solowe, DUŻE RYZYKO:

Widzew vs ŁKS Łódź [Fortuna 1 Liga 19:10]
S.Corral - strzeli bramkę i zanotuje asystę (@18.00)
Corral ostatnio udowodnił, że potrafi strzelać bramki. Hiszpan gra bardzo dobrą, techniczną piłkę - potrafi dograć do kolegów w naprawde ciężkiej sytuacji. W tym spotkaniu każda bramka będzie na wage złota i Corral POWINIEN zdobyć chociaż jedno trafienie. W obu pierwszych meczach strzelil po jednej bramce i tym razem licze na jego gola, oraz asyste.


PSG vs Metz (@10.50) [Ligue 1 21:00]
Wszyscy wiemy jak PSG rozpoczęło swój sezon. Po przegraniu finału Ligii Mistrzów możemy zaobserwować bardzo szybki spadek formy z ich strony. Paryżanie podejmują jutro beniaminka Metz u siebie, który tak jak oni nic ciekawego w swoich pierwszych meczach nie pokazał. Z tą formą PSG i z ich okrojonym składem z powodu czerwonych kartek i kwarantanny licze jednak, że beniaminek zaskoczy i będzie w stanie ograć PSG na wyjeździe.

BUKMACHER: FORTUNA



RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 21-09-2020 22:39

Hej! Niestety, leżałem w szpitalu i nie byłem w stanie dodać żadnych analiz, nie miałem na to siły. Co do pierwszych typów - nie udało się. ŁKS wygrał w bardzo dobrym stylu, natomiast Tokio zremisowało po walce. Szkoda, że dziś nie zdążyłem dodać kuponu, ponieważ udało się coś zgarnąć. [Obrazek: mmOo18i.png]

Jutro wstawie jakieś propozycje, pozdro! Wink


RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 22-09-2020 11:44

Mac. Tel Aviv vs RB Salzburg [el. Liga Mistrzów 21:00]
Salzburg wygra/+3,5 bramki (@2.44)
Cały sztab i połowa drużyny z Tel Awiwu mają dodatnie wyniki badania na koronawirusa, na ten mecz przygotowywana jest kadra u19 i u21. Zawodnicy z Salzburg w ostatnim ligowym spotkaniu z Rheindorf Altach po otrzymaniu czerwonej kartki w 6tej minucie wygrali mecz 4:1 grając w osłabieniu. Bez osłabień z powodu COVIDu w zespole, Tel Awiw miałby bardzo duży problem z takim rywalem, ale przy takich okolicznościach myślę, że po prostu nie mają szans i dziś w Tel Awiwie padnie dużo bramek na korzyść drużyny z Austrii Smile

BUKMACHER: FORTUNA



RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 23-09-2020 11:51

Znowu czegoś zabrakło.. Tel Awiw bardzo mnie zaskoczył - mimo braku kluczowych zawodników w pierwszej połowie totalnie zdominowali Salzburg. W drugiej już wszystko wróciło do normy i to czerwone byki nadawały tempa grze, natomiast Maccabi nadal mialo swoje okazje. Mecz zakończył się 1:2, zabrakło JEDNEJ bramki. Póki co wszystkie typy na MINUS. Próbujemy dalej, tym razem bez analizy - troche jestem dzisiaj w pośpiechu.

FC Haka vs Rovaniemi PS (@1.62) [Finladnia 1 Liga 17:30]
Apollon Limassol vs Lech Poznań (@3.10) [el. Liga Europejska 18:00]

Całkowity kurs: @5.02
BUKMACHER: FORTUNA



RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 23-09-2020 18:59

Niestety, jeśli ktoś gra tylko wybrane mecze z moich kuponów to pewnie dobrze mu idzie.. FC Haka przegrywa z rywalem który na 15 meczów w lidze wygrał tylko JEDEN, właśnie z nimi.. Lech pięknie odprawił Apollon, wynik 0:5 myślę, że jest dużym zaskoczeniem i daje nam wiare o awans do Ligi Europejskiej. Jutro dużo meczów w Lidze Europy, może tym razem coś się uda, do jutra. Wink PS. Na innym kuponie mam Lecha i Omonie, mam nadzieje, ze Omonia wygra ale nie podałem tego typu ponieważ wydaje mi się on bardzo ryzykowny, ale kto wie!


RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 24-09-2020 16:51

Galatasaray vs Hajduk Split (@1.72) [el. Liga Europejska 20:00]
Mura vs PSV Eindhoven (@1.36) [el. Liga Europejska 19:00]

Całkowity kurs: @2.34
BUKMACHER: FORTUNA



RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 24-09-2020 23:55

W końcu siedzi Big Grin Galatasaray nerwówka, ale podołali i wygrali 2:0, PSV bez większego problemu mimo, że przegrywali 1:0 odprawili Mure z Ligii Europejskiej 1:5. Do usłyszenia jutro Wink


RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 26-09-2020 16:21

Lechia Gdańsk vs Podbeskidzie B-B (@1.75) [PKO BP Ekstraklasa 17:30]
Inter vs Fiorentina (@1.62) [Serie A 20:45]

Całkowity kurs: @2.83
BUKMACHER: FORTUNA



RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 27-09-2020 21:34

Kolejny dubelek pięknie siedzi Smile Typy na poniedziałek:

Liverpool vs Arsenal (@1.51) [Premier League 21:00]
Stal Mielec vs Piast Gliwice (@3.10) [Ekstraklasa 18:00]

Całkowity kurs: @4.68
BUKMACHER: FORTUNA

Co do drugiego typu - mam nadzieje, że Stal w końcu przełamie swoją passe bez zwycięstwa i pokona u siebie ostatnio słabo grającego Piasta. Mielec ma bardzo dobrze ułożoną piłkę, zobaczymy co z tego wyjdzie, powodzenia!



RE: (nie)pewne typy! - Dermonn - 28-09-2020 22:00

Siedzi Smile Liverpool po małej wpadce w 25 minucie pewnie wygrywa 3:1, natomiast Stal Mielec po naprawde dobrym meczu z obu stron pokonała Piast 3:2. Kolejny dzień na plus z naprawde dobrym kursem, fajnie. Big Grin Typy na jutro:

Real Sociedad vs Valencia (@1.64) [LaLiga 19:00]
Arka Gdynia vs GKS Tychy (@1.65) [Fortuna 1 Liga 20:40]

Całkowity kurs: @2.70
BUKMACHER: FORTUNA