Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cel - "Czapka Wow" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cel - "Czapka Wow" (/Temat-Cel-Czapka-Wow-169282)

Strony: 1 2 3 4


Cel - "Czapka Wow" - MrocznyKILL - 15-09-2020 18:18

Aktualny cel to "Czapka Wow" w mojej szafie (10000 bezpośrednich poleconych)


Licznik:
219/10000


Niedawno zainteresowałem się już dość starym komunikatorem, który umożliwia zarabianie. Gdy tylko dowiedziałem się że ma on wiele opcji zarobkowych, jest darmowy i ma 8 poziomów poleconych a przy okazji wypłaca Wink natychmiast zapaliła mi się lampka w głowie, że to idealny serwis do mojej kolekcji.

Testowałem to osobiście przez ostatnie 2 miesiące i testy skłoniły mnie do wyznaczenia sobie celu i do założenia dziennika, aby obserwować swoje postępy. Zmotywowany prostotą promowania darmowej aplikacji na telefon do zarabiania, która w dodatku jest komunikatorem postanowiłem, że postawie siebie za cel zdobycie 10000 poleconych (tylko i wyłącznie na pierwszym poziomie - poleconych z pozostałych poziomów nie będę wliczał do statystyk). Podczas testów zgromadziłem ponad 200 poleconych na pierwej lini. Co ciekawe poleceni pozostawieni sami sobie bez żadnych porad czy wskazówek wykazują się zdumiewająco wysokim % osób które zaczynają działać i korzystają z apki każdego dnia (codziennie około 20% sieci- zdumiewające, ponieważ przy promocji konkurencyjnych programów zarobkowych % aktywnych był nawet 10x niższy)

Aplikacja którą rozkręcam to:
REFLINK https://www.wowapp.com/w/michalx2008x/join
(jeśli ktoś chce się zapisać z tego linku to ma ten plus, że doda nas od razu do kontaktów, odezwij się bezpośrednio w aplikacji, a pomogę ze zdobyciem kilku poleconych)

Szczegóły dotyczące aplikacji

Metody zarabiania naliczane raz na 24h:
- raz na 24h naliczenia za samo używanie aplikacji na komputerze czy telefonie
- raz na 24h naliczenia za granie w minigierki na stronie
- raz na 24h naliczenia za czytanie newsów (polsatnews, rmf, gazeta prawna, tvn itp)
- raz na 24h naliczenia za używanie rozszerzenie do przeglądarki na komputerze (rozszerzenie automatycznie rozpoznaje strony na których otrzymamy cashback za zakupy w sieci- allegro, booking, pyszne.pl i tysiące innych znanych sklepów/usług)
- raz na 24h naliczenia za udostępnienie swojego ekranu blokowania na komórce gdzie będą pokazywać się reklamy

Metody zarabiania naliczane "instant":
- "szybkie zyski" w których możemy wypełniać ankiety, testować inne aplikacje i usługi, oglądać reklamy na wynagrodzenie
- Cashback za zakupy w sieci (można manualnie wchodzić przez apke na strony z cahbackiem choć najwygodniejsze jest rozszerzenie do przeglądarki na komputer
- 8 poziomowy system poleconych z wszystkich metod zarobkowych

Możliwości wypłaty (100 wowcoin 1 $):
-Paypal 240 wowcoin
-Karta kredytowa 240 wowcoin
-Przelew tradycyjny na konto bankowe 1412 wowcoin




Szczegółowe statystyki będą w nowych postach.
W pierwszym poście aktualizowany będzie jedynie licznik.


RE: Cel - "Czapka Wow" - loliczek - 15-09-2020 19:05

Poszło z refa. Już cel coraz bliżejHuh


RE: Cel - "Czapka Wow" - MrocznyKILL - 15-09-2020 19:14

(15-09-2020 19:05)loliczek napisał(a):  Poszło z refa. Już cel coraz bliżejHuh

Dzięki wielkie Big Grin Tak, jeszcze tylko 9781 osób Idea


RE: Cel - "Czapka Wow" - dom3lek - 15-09-2020 19:15

Mogłeś chociaż opisac ile i za co tak naprawde dostajesz pieniadze/punkty.


RE: Cel - "Czapka Wow" - MrocznyKILL - 15-09-2020 19:18

(15-09-2020 19:15)dom3lek napisał(a):  Mogłeś chociaż opisac ile i za co tak naprawde dostajesz pieniadze/punkty.

Masz rację, jak na pierwszy post dość niechlujny Wink Jutro dodając statystyki nieco go aktualizuje.


RE: Cel - "Czapka Wow" - vky - 15-09-2020 19:18

10.000 może byc ciężko, ale wiem co knujesz ( rep za klik ). dołączam się do akcji mistrzu myślenia Smile


RE: Cel - "Czapka Wow" - MrocznyKILL - 15-09-2020 19:23

(15-09-2020 19:18)vky napisał(a):  10.000 może byc ciężko, ale wiem co knujesz ( rep za klik ). dołączam się do akcji mistrzu myślenia Smile

Czas pokaże... przy aktualnym sposobie promowania jak czegoś nie wymyśle zajmę mi to ładnych kilka lat Lolbeka Stąd ten dziennik, aby się nieco zmotywować, a i miło jak i stąd kilka osób wpadnie Smile


RE: Cel - "Czapka Wow" - itmaster - 15-09-2020 19:27

Ciekawa aplikacja, już wcześniej o niej słyszałem. Mam kilka pytań:

1. Jeśli się zapiszę i będzie z tej aplikacji codziennie korzystał, to ile (sam) mogę na niej zarobić dziennie/miesięcznie?
2. W jaki sposób wypłacają zarobione pieniądze?
3. Na czym właściwie aplikacja zarabia, gdy jak rozmawiam i czatuje ze znajomymi?
4. Te wszystkie newsy, reklamy są po polsku, bo jak rozumiem firma która to prowadzi jest jakaś zagraniczna?
5. Czy te organizacje które można wspierać - są jakieś z Polski?


RE: Cel - "Czapka Wow" - MrocznyKILL - 15-09-2020 20:09

(15-09-2020 19:27)itmaster napisał(a):  Ciekawa aplikacja, już wcześniej o niej słyszałem. Mam kilka pytań:

1. Jeśli się zapiszę i będzie z tej aplikacji codziennie korzystał, to ile (sam) mogę na niej zarobić dziennie/miesięcznie?
2. W jaki sposób wypłacają zarobione pieniądze?
3. Na czym właściwie aplikacja zarabia, gdy jak rozmawiam i czatuje ze znajomymi?
4. Te wszystkie newsy, reklamy są po polsku, bo jak rozumiem firma która to prowadzi jest jakaś zagraniczna?
5. Czy te organizacje które można wspierać - są jakieś z Polski?

1. Nie mam doświadczeń z samotnego zarabiania, trudno samotnie zarabiać w aplikacji która reklamuje się jako komunikator. Co prawda z samego korzystania z apki z pewnością miesięcznie byłyby to mega grosze (gdybyś tylko miał apke i tyle- nie robił ankiet, nie testował apek/gier)
2. Paypal 240 wowcoin , karta kredytowa240 wowcoin, konto bankowe 1412 (100 wowcoin = 1$)
3. Na reklamach (nie są to agresywne reklamy i nie uprzykrzają życia)
4. To newsy na polskich stronach typu tvn, rmf, polsat news, gazeta prawna itp (wchodząc z przekierowania apki nalicza jakieś tam grosiki)
5. Tylko jedna jest polska, ale można zaproponować. Sam ma taki zamiar, uważam że nie powinno być problemu (ostatnio miałem sporo do czynienia z ich suportem i są dość otwarci i pomocni)


RE: Cel - "Czapka Wow" - itmaster - 16-09-2020 06:40

Dzięki za odpowiedzi.

A te pieniądze zarobione w apce można wydać na coś innego, poza wypłata lub wsparciem jakieś organizacji?