Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Narzędzie do przycinania filmów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Narzędzie do przycinania filmów (/Temat-Narzedzie-do-przycinania-filmow-169281)



Narzędzie do przycinania filmów - seba274 - 15-09-2020 17:35

Cześć,

Potrzebuję prostego narzędzia(darmowego najlepiej) do przycinania pobranych filmów z YT. Przykład: Film 5 minut, a ja z niego potrzebuje 12 krótkich filmików z różnych miejsc z niego. Z tych co wybierałem na razie to niestety był znak wodny programu, albo na koniec wstawka ich programu.

Z góry dziękuje za pomoc


RE: Narzędzie do przycinania filmów - Shimeon - 16-09-2020 12:05

Zgłoś się do mnie na pw. Posiadam Camtasię Studio Full Version bez wirusów. Wink


RE: Narzędzie do przycinania filmów - buciu52 - 16-09-2020 23:17

Osobiście korzystam z Camtasii. Bardzo wygodny i intuicyjny program.


RE: Narzędzie do przycinania filmów - reallyman123 - 10-05-2022 16:57

Mogę polecić Vegas Pro


RE: Narzędzie do przycinania filmów - PRO86x - 10-05-2022 17:09

Weź sobie sprawdź VSDC Free Video Editor.


RE: Narzędzie do przycinania filmów - itmaster - 10-05-2022 17:10

Ja używam i polecam OpenShot Video Editor i co najważniejsze (dla mnie) jest na licencji Open Source Big Grin
Więc nie będzie żadnych niechcianych znaków wodnych czy innych kwiatków w edytowanym filmie.


RE: Narzędzie do przycinania filmów - Shimeon - 10-05-2022 20:51

Jeśli temat nadal aktualny i ktoś nie chce szukać darmowych wersji programów do obróbki to ma jeszcze dwa wyjścia:

1. VidCutter (średniej jakości programik do przecinania video, ale korzystam i spełnia ostatecznie swoją funkcję).

2. https://online-video-cutter.com/pl/ (darmowe, bez znaku wodnego). Smile