Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do 30.09] Zarób nawet 550zł za założenie konta w Banku Santander! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Do 30.09] Zarób nawet 550zł za założenie konta w Banku Santander! (/Temat-Do-30-09-Zarob-nawet-550zl-za-zalozenie-konta-w-Banku-Santander-169276)



[Do 30.09] Zarób nawet 550zł za założenie konta w Banku Santander! - kariolmax - 14-09-2020 17:10

Witam Was serdecznie,
zarabianiem poprzez zakładanie kont bankowych zajmuję się od maja tego roku i na ten moment skumulowane bonusy z 6 takich akcji to aż 1610zł, z czego 370zł jest już w moim portfelu, tak więc zdecydowanie warto. Jeśli jesteś nowy i nie wiesz na czym to dokładnie polega, zapraszam do tego artykułu: https://returneo.pl/poradnik-promocje-bankowe/ Poświęcam około 5 minut miesięcznie na każde konto, a więc jest to przyjemny sposób na dodatkowe "kieszonkowe", do którego odebrania szczerze zachęcam Wink

W tym temacie chciałbym Wam zaprezentować atrakcyjną promocję Banku Santander, w której możemy uzyskać aż 550zł bonusu, z czego 500zł jest w gotówce, a 50zł w formie karty podarunkowej, którą sami wybieramy (dostępne są m.in. Stacje paliw BP, Decathlon, Allegro, RTV Euro AGD, W.Kruk).

[Obrazek: santander_cechy_konta_dorosli.png?resize...&ssl=1]

Co należy zrobić, aby otrzymać bonus? To proste, wystarczy założyć bezpłatne konto i regularnie spełniać warunki określone w promocji (1000zł wpływu oraz min. 5 płatności kartą przez 3 miesiące od założenia konta). Za to otrzymujemy 200zł w formie przelewu. Dodatkowe 50zł zostanie nam przyznane (w formie punktów wymienialnych na w/w karty podarunkowe), jeśli podczas składania wniosku wybierzemy kartę MasterCard oraz dokonamy nią płatności na łączną sumę >300zł do końca następnego miesiąca, w którym otworzyliśmy konto (podpisaliśmy umowę).
Ostatnia premia w wysokości maksymalnie 300zł jest podzielona na 12 transzy po maksymalnie 25zł (jedna na miesiąc). Jest ona nam przyznawana jako 1% zwrotu za rachunki za np. prąd, gaz, internet, telefon czy telewizję.

Pełny artykuł opisujący tą promocję znajdziesz pod tym linkiem: Kliknij tutaj!

Link do strony banku (dziękuję za wsparcie!): Kliknij tutaj!
Jeśli chcesz otrzymać 50zł bonusu w formie kart podarunkowych, musisz wpisać kod polecenia - mój to 1013033475.

Czysty (bez szansy na w/w 50zł): Kliknij tutaj!

W przypadku jakichkolwiek pytań, służę pomocą Wink Jeśli założyłeś/aś konto z mojego polecenia, napisz proszę do mnie na priv lub w tym wątku - pozwoli mi to na ocenę, jak skuteczne są moje działania na tym forum!


RE: [Do 30.09] Zarób nawet 550zł za założenie konta w Banku Santander! - kariolmax - 30-09-2020 13:15

Dziś jest ostatni dzień na wzięcie udziału w tej akcji, zapraszam - samo złożenie wniosku nie zajmie więcej niż 5 minut! Z podobnych promocji wypłaciłem już ponad 770zł, a więc nie jest to oszustwo Wink


RE: [Do 30.09] Zarób nawet 550zł za założenie konta w Banku Santander! - kariolmax - 03-10-2020 16:01

Promocja zakończona, zapraszam do brania udziału w następnych! Wink


[Do 30.09] Zarób nawet 550zł za założenie konta w Banku Santander! - Hybrid1990 - 03-10-2020 16:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.