Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wpłata Revolut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Revolut (/Forum-Revolut-457)
+---- Wątek: Wpłata Revolut (/Temat-Wplata-Revolut-169260)

Strony: 1 2


Wpłata Revolut - Vicek - 12-09-2020 11:47

Witam,sprawa wygląda nastepujaco został mi skradziony telefon z karta sim i karta kredytowa PKO BP,mianowicie posiadam karte revolut aktywna ale nie mam dostepu do konta,chciałbym wpłacic tam pieniadze.Mam nowa karte pko bp,karte kodów sms ale mam zablokowany telefon w PKO.Czy jest jakis serwis ,metoda w którym wplace na revoluta poprzez Dane Karty Visa z PKO??(Ta nowa oczywiscie) Prosze o Pomoc


RE: Wpłata Revolut - aron-baron - 12-09-2020 12:05

A dlaczego nie? Podepnij w aplikacji revolut nowa kartę, dostęp do konta możesz przecież przywrócić poprzez dane nr tel itd nie potrzebny ci stary telefon


RE: Wpłata Revolut - Vicek - 12-09-2020 12:13

Nie rozumiem CZyli jak???? nie mam wogóle telefonu ani karty sim,wiec jakim cudem sie tam zaloguje?????


RE: Wpłata Revolut - aron-baron - 12-09-2020 12:23

Poprzez emial i hasło?


RE: Wpłata Revolut - Vicek - 12-09-2020 12:27

Revolut jest tylko na tel dostepny,daj mi linka do zalogowania sie poprzez strone jesli taka istnieje??


RE: Wpłata Revolut - Booombeloo80 - 12-09-2020 12:32

Priv


RE: Wpłata Revolut - vky - 12-09-2020 13:01

uważaj Vicek w co klikasz od osób, które mają konto 30 minut od napisania postu.


RE: Wpłata Revolut - Vicek - 12-09-2020 13:04

Wiem Widze ze gosc dzis sie zarejestrował i proboje oszukac u mnie to nie przejdzie Smile


RE: Wpłata Revolut - vky - 12-09-2020 13:36

haha, wiedziałem, że będzie kombinował. Jerk2


RE: Wpłata Revolut - Gawrych - 12-09-2020 15:31

Vicek przecież duplikat karty SIM byś wyrobił w krótszym czasie niż napisanie posta na forum.

Bez dostępu do SMS raczej revoluta nie odpalisz. Ewentualnie możesz zmienić numer telefonu podpiety do revoluta na inny.