Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe konto a weryfikacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Nowe konto a weryfikacja (/Temat-Nowe-konto-a-weryfikacja-169245)



Nowe konto a weryfikacja - Lipko111 - 10-09-2020 02:28

Siemka, jak skrill zapatruje się na weryfikacje, jeżeli miałem wcześniej konto (ale z fakeową datą urodzenia) i nie używam go już od x lat? Lepiej wysłać kase dalej czy bez problemu mogę zweryfikować?


RE: Nowe konto a weryfikacja - Pebor - 10-09-2020 09:37

Jak dane osobowe są poprawne to możesz weryfikować ale napisz że zakładałeś konto na telefonie i niechcący podałeś złą datę urodzenia Wink


RE: Nowe konto a weryfikacja - JanBobryk - 19-10-2020 23:58

Siema. Kumpel wpłacił mi 50 PLN kartą MasterCard. Teraz nie mogę zrobić żadnych transakcji oprócz przelewu na konto bankowe. Ktoś zna jakiś patent żeby odzyskać kasę?


RE: Nowe konto a weryfikacja - julitaax - 13-11-2020 11:24

Wplac blikiem jakies pieniążki i spróbuj to wypłacić aczkolwiek potrzebujesz weryfikacji bo bez tego nie można wysyłać ani wypłacać ...