Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bow24 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Bow24 (/Temat-Bow24-169234)

Strony: 1 2 3 4


RE: Bow24 - ARE$ - 26-11-2020 14:41

Też mam specjalny email do ankiet , ale przypisalem go już do tylu paneli ze mimo wszystko szkoda by było go stracić .Aczkolwiek widzę ze nie ma z tym problemu . Dzieki za odpowiedz


RE: Bow24 - akrol7106 - 08-03-2021 09:28

Jeśli komuś nie zalicza zadań z google maps polecam założyć nowe gonta gmail z którego będziecie wystawiać opinie - u mnie to zadziałało Smile


RE: Bow24 - akrol7106 - 15-03-2021 09:49

Wypłata z panelu bow24
reflink: https://bow24.pl/register/?reflink=akrol7106
czysty link: https://bow24.pl/

[Obrazek: bow.jpg]


RE: Bow24 - Bemowiak - 15-03-2021 16:27

Możesz dokładnie opisać na czym polega BOW i ile czasu zbierasz na wypłatę?


RE: Bow24 - akrol7106 - 16-03-2021 09:56

(15-03-2021 16:27)Bemowiak napisał(a):  Możesz dokładnie opisać na czym polega BOW i ile czasu zbierasz na wypłatę?

Zarabianie na tej stronie jest banalnie proste, musimy samodzielnie wchodzić na stronę i w zakładce "Lista dostępnych zadań" klikamy w wolne zadanie (świeci się na zielono) po czym klikamy zapisz sie i pojawia się dokładny opis zadania, np napisanie opinii na google map albo pobranie aplikacji z app store albo google play i ocenienie jej. Zadania są z reguły sprawdzane w weekend.

Jedyny minus jest taki że jeśli zrobimy zadanie z jakiejś kategorii np google map to przez chyba tydzień nie dostaniemy zadania z tej kategorii - jest to zabezpieczenie przed potraktowaniem waszego komentarza jako spam.

Dwie poprzednie wypłaty zbierałam miesiąc-1,5miesiąca. Ostatnią wypłatę zbierałam zdecydowanie dłużej z mojego błędu - duża część moich opinii z google map nie była akceptowana (google usuwało je bo za często je dodawałam z jednego konta:/) aby tego uniknąć polecam założyć kilka kont google z których będziecie wystawiać opinię naprzemiennie Wink


RE: Bow24 - boksowany - 21-08-2021 07:00

A ja odświeżę temat.. Bo założyłem konto, zaakceptowałem 4 zadania, które wykonałem , mija 3 dzień od wykonania a w statusie nadal jest w trakcie weryfikacji". moje pytanie jest takie. ile średnio czasu trzeba czekać na akceptację zadania ? i drugie pytanko.

Znacie może strony podobne do bow24? gdzie za pisanie opini dostaje sie nagrody ?(nie chodzi mi o "opinie google"


RE: Bow24 - Robson90 - 21-08-2021 07:37

Wejdź na ich grupę na fb i wszystkiego się dowiesz https://www.facebook.com/groups/267961473759518


RE: Bow24 - akrol7106 - 21-08-2021 14:50

(21-08-2021 07:00)boksowany napisał(a):  A ja odświeżę temat.. Bo założyłem konto, zaakceptowałem 4 zadania, które wykonałem , mija 3 dzień od wykonania a w statusie nadal jest w trakcie weryfikacji". moje pytanie jest takie. ile średnio czasu trzeba czekać na akceptację zadania ? i drugie pytanko.

Znacie może strony podobne do bow24? gdzie za pisanie opini dostaje sie nagrody ?(nie chodzi mi o "opinie google"
Z reguły akceptują zadania co niedzielę a jak są jakieś przesunięcia to informują na grupie na fb

(21-08-2021 07:00)boksowany napisał(a):  A ja odświeżę temat.. Bo założyłem konto, zaakceptowałem 4 zadania, które wykonałem , mija 3 dzień od wykonania a w statusie nadal jest w trakcie weryfikacji". moje pytanie jest takie. ile średnio czasu trzeba czekać na akceptację zadania ? i drugie pytanko.

Znacie może strony podobne do bow24? gdzie za pisanie opini dostaje sie nagrody ?(nie chodzi mi o "opinie google"
Z reguły akceptują zadania co niedzielę a jak są jakieś przesunięcia to informują na grupie na fb


RE: Bow24 - boksowany - 28-09-2021 02:42

Jak wam idzie na tej stronie ??? Powiem wam, że staram sie wykonywać kolejne zadania. mam obecnie 15zł uzbierane. Jedyny problem jaki widzę, to brak możliwości zapisania sie do kolejnych zadań( brak wolnych slotów). wiecie może, co jaki czas resetują sloty do zadań ?? A moze znacie podobne strony internetowe do bow24?


RE: Bow24 - akrol7106 - 28-09-2021 20:40

(28-09-2021 02:42)boksowany napisał(a):  Jak wam idzie na tej stronie ??? Powiem wam, że staram sie wykonywać kolejne zadania. mam obecnie 15zł uzbierane. Jedyny problem jaki widzę, to brak możliwości zapisania sie do kolejnych zadań( brak wolnych slotów). wiecie może, co jaki czas resetują sloty do zadań ?? A moze znacie podobne strony internetowe do bow24?

Różnie, czasem zadania pojawiają się codzieniie a czasem musimy chwilę poczekać. Ja sprawdzam tą stronę codziennie przy okazji jak sprawdzam strony z ankietami oraz obserwuję ich grupę na fb bo często jak pojawiają się nowe zadania to administrator informuje o tym