Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da radę zarobić w taki sposób? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy da radę zarobić w taki sposób? (/Temat-Czy-da-rade-zarobic-w-taki-sposob-169232)



Czy da radę zarobić w taki sposób? - kikuss23 - 08-09-2020 23:04

Czy istnieją takie serwisy: Kryptowalut, Forex, Opcje Binarne, które oferują mi zarobek, gdzie praktycznie nie mam pojęcia na ich temat i nie wiem jak w nich handlować. Chodzi mi po prostu oto, że wpłacam do danego serwisu, gdzie przykładowo zawodowy trader obraca moimi pieniędzmi biorąc tam jakiś %, bądź czy istnieją takowe boty, które automatycznie to robią za mnie generując mi profit?


RE: Czy da radę zarobić w taki sposób? - dom3lek - 08-09-2020 23:12

W eToro masz tam taką opcję jak "copy trade".


RE: Czy da radę zarobić w taki sposób? - kikuss23 - 08-09-2020 23:29

(08-09-2020 23:12)dom3lek napisał(a):  W eToro masz tam taką opcję jak "copy trade".

Czy mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? Dzięki wielkie z góry za pomoc.


RE: Czy da radę zarobić w taki sposób? - matek697 - 09-09-2020 03:32

jeśli nie masz pojęcia to nie polecam, lepiej np. zrobić strone/bloga i promować jakieś giełdy które płacą % za nabytych poleconych, podejście typu "bądź kasynem a nie hazardzistą" jest bardzo rozsądne w takim wypadku


RE: Czy da radę zarobić w taki sposób? - Jnvestor - 09-09-2020 10:37

Gdyby istniały jakieś boty, które tylko zarabiają a nie tracą to by wszyscy brokerzy zbankrutowali. Możesz oczywiście ustawić sobie jakiś automat na handel, ale to nie działa tak jak byś oczekiwał.
Również to, że ktoś jest zawodowym traderem nie daje żadnej gwarancji, co najwyżej trochę zmniejsza ryzyko. Dodatkowo zawodowy trader handlując cudzymi pieniędzmi może zachowywać się trochę inaczej niż gdyby używał swoich pieniędzy - handlując twoimi nigdy nie traci, bo zawsze jakaś prowizja mu zostanie.
Co do copytradingu na etoro to masz to dokładnie wyjaśnione tutaj:
https://www.etoro.com/pl/copytrader/how-it-works/


RE: Czy da radę zarobić w taki sposób? - Makabrycy - 10-09-2020 11:03

properly na chwile obecną to chyba najpewniejsza opcja ... wpłącasz kase i zawodowi traderzy wiecej inforamcju uzyskasz u znajomego który sie tym zajmuje .. Smile


RE: Czy da radę zarobić w taki sposób? - kikuss23 - 10-09-2020 13:28

(10-09-2020 11:03)Makabrycy napisał(a):  properly na chwile obecną to chyba najpewniejsza opcja ... wpłącasz kase i zawodowi traderzy wiecej inforamcju uzyskasz u znajomego który sie tym zajmuje .. Smile
Napisałem pw do Ciebie.


RE: Czy da radę zarobić w taki sposób? - Makabrycy - 10-09-2020 20:55

próbowałem odpisać ale masz zapchaną skrzynkę Smile


RE: Czy da radę zarobić w taki sposób? - kikuss23 - 13-09-2020 11:51

(10-09-2020 20:55)Makabrycy napisał(a):  próbowałem odpisać ale masz zapchaną skrzynkę Smile

Czy możesz sprawdzić teraz, czy dostałeś wiadomość? Właśnie zwolniłem miejsce w mojej skrzynce. Dzięki z góry.