Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odzyskanie Fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wycena (/Forum-Wycena-388)
+---- Wątek: Odzyskanie Fanpage (/Temat-Odzyskanie-Fanpage-169230)



Odzyskanie Fanpage - ebrother - 08-09-2020 20:23

Jakiś hindus ukradł mi fanpage, usunał Nasze kont jako administratora.
Czy jest jakaś możliwość aby go jeszcze odzyskać? Posiadacie jakieś doświadczenie ?
Są tam wszystkie Nasze zdjęcia, w tym brand.


RE: Odzyskanie Fanpage - Tych12 - 08-09-2020 20:34

Nie ma szans. Trzeba od nowa zrobic fanpage.


RE: Odzyskanie Fanpage - Jnvestor - 08-09-2020 20:34

Innego sposobu niż kontakt z facebookiem oczywiście nie ma.
Problem taki, że na te wszystkie formularze często odpowiadają jakieś boty, więc może to trochę potrwać. Ogólnie polecany jest kontakt z chatem dla reklamodawców, wtedy to gada się z prawdziwym człowiekiem i można to jakoś załatwić.


RE: Odzyskanie Fanpage - ebrother - 08-09-2020 20:55

(08-09-2020 20:34)Jnvestor napisał(a):  Innego sposobu niż kontakt z facebookiem oczywiście nie ma.
Problem taki, że na te wszystkie formularze często odpowiadają jakieś boty, więc może to trochę potrwać. Ogólnie polecany jest kontakt z chatem dla reklamodawców, wtedy to gada się z prawdziwym człowiekiem i można to jakoś załatwić.

Gdzie znajdę czat dla reklamodawców ? Kiedyś wydałem koło 1000 zł na reklamę ale na koncie reklamowym nie widzę opcji czata, będę wdzięczny za pomoc


RE: Odzyskanie Fanpage - Jnvestor - 08-09-2020 21:23

https://www.facebook.com/business/help

Tutaj powinno gdzieś to być, ale nie mam pewności. Podobno jak nie ma opcji chatu to wystarczy odpalić jakąś nową kampanię, wtedy opcja chatu się pojawia, ważne żeby reklama była aktywna, nawet najtańsza.