Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potrzebny Fachowiec FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Potrzebny Fachowiec FB (/Temat-Potrzebny-Fachowiec-FB-169218)



Potrzebny Fachowiec FB - TamerQ - 07-09-2020 00:34

Witam jestem totalnym świeżakiem,moj cel to na początek to kolo 25 fejk kont FB. Staram się po trochę zdobywać wiedzę.
Jak na razie nie udało mi się znaleźć ani wymyślić efektywnych sposobów,
wszelkie próby rejestracji nowych kont kończyły się banem natychmiast albo po chwili.
Na tą chwile żyją 3 konta założone przez telefon myślę że one "przeżyją"
I teraz moja prośba
czy jakiś doświadczony gracz mógłby się podzielić wiedzą ?
Temat może i powielony natomiast prześledziłem forum dosyć dokładnie i na tą chwile nie dało mi to odpowiedzi


RE: Potrzebny Fachowiec FB - Czaq - 07-09-2020 08:27

Cześć,
tematy poprzednie, które weryfikowałeś niekoniecznie muszą posiadać aktualną wiedzę nt zabezpieczeń facebooka. Dlatego też mogłeś nie znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie. Tworzenie tak dużej ilości kont wiąże się z bardzo dużym ryzykiem na blokady wszystkich z nich. Powiązane adresy IP, geolokalizacja i inne dane techniczne uniemożliwą Ci ich tworzenie a z całą pewnością również logowanie się i dalsze korzystanie.
Poleciłbym ci na początek konkretne adresy proxy(z indywidualnym, niezbanowanym adresem - powiązanym z krajem w którym zamierzasz się na nie logować) oraz zachowanie podstawowych środków wymaganych przez FB czyli: weryfikacja adresu mail, telefonu.