Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Metoda PDF na TOP 10 google - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Metoda PDF na TOP 10 google (/Temat-Metoda-PDF-na-TOP-10-google-169213)

Strony: 1 2


Metoda PDF na TOP 10 google - cezar78 - 06-09-2020 14:48

Pewnie wielu z was zna juz tą metodę, bo była ostatnio na BHW ale pozwolę sobie ją opisać tu. Najpierw polecam sobie sprawdzić niszę hacków w google np takie słowo kluczowe:

free robux generator

[Obrazek: V0IhKC4.jpeg]

Ja widać np 3 miejscu jest pdf wrzucony na jakąś stronę .edu Strony edu i gov mają duży autorytet w google. PDFy google indeksuje co widać w serpach. Więc bierzemy sobie taką stronę z top 10 na której już ktoś przyspamował swojego PDFa i wpisujemy w wyszukiwarkę:

site:usm.maine.edu "allowed file types"

Wyskoczy nam kilka wyników, wybieramy któryś, wszystkie to formularze gdzie można załadować PDF

[Obrazek: ADf3i05.jpeg]

Tworzymy w WORD pdfa z artykułem opisującym to co promujemy czyli np jakiś hack, generator czy cokolwiek innego, dajemy w nim linka do CPA, CPI czy co tam chcecie (pdf umożliwia wstawianie linków) najlepiej klikalną grafikę w tekście, podejrzeć możecie sobie pdfy konkurencji.

Stworzony PDF wrzucamy przez formularz i otrzymujemy klikalny link do niego:

[Obrazek: 28n2YyC.jpg]

Nasz pdf jest już na serwerze strony edu i teraz najtrudniejsza rzecz na której ja poległem - trzeba zaindeksować to w google. Z tego co podejrzałem w top 10 u konkurencji to niektórzy mają zwykłe spamerskie backlinki do pdfa a niektórzy nie mają wcale linków (może jakiś pingowanie stosują, nie wiem).

Najlepiej stosować strony które już spamerzy użyli i są w top 10 google. Warto też spojrzeć na datę ile dni ma pdf. Im dłużej się utrzymuje tym lepsza strona do tej metody, ponieważ niektóre szybko nam skasują.

[Obrazek: FQpZHtm.jpeg]

Najlepszy TRICK - jeżeli znajdziesz pdf który jest już w top 10 i wejdziesz w niego a będzie skasowany - stwórz swojego pdf o takiej samej nazwie i wgraj na tą stronę - i cyk jesteś odrazu w top 10 google.

Możecie też poszukać na własną rękę stron z formularzem pdf typu gov czy edu. Są ich tysiące ale nie na wszystkie da się wgrać nasz pdf, trzeba próbować:

site:edu "allowed file types"
site:gov "allowed file types"

Jeżeli komuś uda się zaindeksować pdf nie napisze w tym wątku jak to zrobił. Jest to na pewno wykonalne co widać w niszy hack w google


RE: Metoda PDF na TOP 10 google - dom3lek - 06-09-2020 16:31

Jak wyglądają wejścia z takich pdfów? Testowałeś czy w ogóle to daje jakiś ruch?


RE: Metoda PDF na TOP 10 google - cezar78 - 06-09-2020 17:22

Na razie muszę zaindeksować swojego pdfa. Wejścia powinny być jak z normalnej strony, wystarczy ładny call to action i myślę że będzie ruch


RE: Metoda PDF na TOP 10 google - itmaster - 06-09-2020 18:02

O kurcze, ciekawy patent. Jak będę miał chwilę to się pobawię.
Jak mi się uda to dam znać.


RE: Metoda PDF na TOP 10 google - matek697 - 07-09-2020 18:52

jedno słowo: działa Huh


RE: Metoda PDF na TOP 10 google - dom3lek - 07-09-2020 20:25

(07-09-2020 18:52)matek697 napisał(a):  jedno słowo: działa Huh

Mógłbyś bardziej rozpisać? Jaki ruch osiągnąłeś i ile na tym zarobiłeś?


RE: Metoda PDF na TOP 10 google - matek697 - 07-09-2020 21:45

(07-09-2020 20:25)dom3lek napisał(a):  
(07-09-2020 18:52)matek697 napisał(a):  jedno słowo: działa Huh

Mógłbyś bardziej rozpisać? Jaki ruch osiągnąłeś i ile na tym zarobiłeś?

na kolanie sprawdziłem 2 frazy, pierwszą strone w google, znalazłem 1 wygasły pdf i dało się go zreuploadować, wziąłem jakiś inny pdf, podmieniłem tylko na swój link i wrzuciłem

dziś mam 62 click ogads, 2 konwersje, 0.23$

link na odpierdziel do lockera lekko przystosowanego pod nisze, 70% wejść z desktop.. więc konwersja przy takim czymś kuleje

teraz tylko zrobić dedykowany LP, odpowiednio rozdzielić ten ruch i skalować, widzę tu nawet sposób na automatyzacje Smile


RE: Metoda PDF na TOP 10 google - radek0389 - 10-09-2020 09:25

(06-09-2020 14:48)cezar78 napisał(a):  Jeżeli komuś uda się zaindeksować pdf nie napisze w tym wątku jak to zrobił. Jest to na pewno wykonalne co widać w niszy hack w google

A jakich metod indeksacji próbowałeś? Bo można pokombinować i może coś się uda ogarnąć.


RE: Metoda PDF na TOP 10 google - bossos - 10-09-2020 11:13

Robiłem to już wcześniej i nie jest prawdą, że w topki wchodzą stronki. Moja jest na 30 miejscu pod niszę mało obleganą


RE: Metoda PDF na TOP 10 google - radek0389 - 10-09-2020 12:11

(10-09-2020 11:13)bossos napisał(a):  Robiłem to już wcześniej i nie jest prawdą, że w topki wchodzą stronki. Moja jest na 30 miejscu pod niszę mało obleganą

A jak indeksowales?