Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE (/Temat-Konta-EBAY-KOMENTARZE-POZYTYWNE-16920)

Strony: 1 2 3


Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - Admin - 22-11-2010 13:34

Witajcie, zapewne wiekszosc z Was nie posiada kont na ebay, sam posiadam czyste konto bez komentarzy dlatego tez mysle nad stworzeniem fikcyjnych aukcji - dzieki ktorym wystawimy sobie nawzajm troche pozytywow.

PO CO ?

- Czesc z Was w dalszym ciagu zamawia na lockerz, jesli zamowicie kostium, ps3 czy jakakolwiek inna nagrode to bedziecie miec znakomita okazje zeby sprzedac ja w USA dzieki czemu nie poniesiecie ryzyka utraty paczki czy tez dodatkowych oplat za wysyłke - w niektorych przypadkach jest to bardzo korzystne np. sprzet rtv czy też gry które mają zabezpiecznia regionalne. U nas się po prostu tego nie sprzeda - tam mało że będzie można to sprzedać to na dodatek nie będziemy musieli ponosić kosztów transportu !




Zainteresowani niech stworzą konto na http://ebay.pl/ i wpiszą w tym temacie swój nick.


RE: Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - cinexik - 22-11-2010 15:49

świetny pomysł.
robilem tak kiedys z kolega na allegro, nabilismy z 5 komentarzy i pozniej duzo latwiej sie sprzedawalo.
bym wzial udzial, ale nie planuje korzystac z ebaya.
sorry za offtopa Big Grin
p0zdr0


RE: Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - gumis96 - 22-11-2010 17:21

Mam takie 2pytania:
-Ile kosztuje wystawienie przedmiotu na Ebay??
-Czy po rejestracji przychodzi list aktywacyjny tak jak z allegro
Pomimo tych pytań to ADMIN masz ciekawy pomysł po odpowiedzi na te pytania to raczej się zarejesstruje


RE: Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - paskur - 22-11-2010 20:06

- wystawienie darmowe, chyba ze wybierasz platne zdjecia, jakies minimalne kwoty itd.
-tak przychodzi list


RE: Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - Admin - 22-11-2010 20:29

(22-11-2010 20:06)paskur napisał(a):  - wystawienie darmowe, chyba ze wybierasz platne zdjecia, jakies minimalne kwoty itd.
-tak przychodzi list

ja listu nie dostalem, aktywacje poprzez konto robilem - oni wplacili mi 24 centy za darmo na konto a ja musialem wpisac ile dostalem Smile


RE: Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - paskur - 22-11-2010 20:52

Fuuu no to bym dostał jeszcze zeta za free ale jestem lama ^^
Ale rejestrowałem się na ebay.com i nie ogar


RE: Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - gumis96 - 23-11-2010 16:02

THX,zaraz się rejestruje i wezme udział w waszym projekcie


RE: Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - gumis96 - 23-11-2010 16:19

No to kiedy zaczynamy???


EDIT:Sorry za ten post pod postem,ale zapomniałem o opcji "edytuj"


RE: Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - paskur - 23-11-2010 22:09

Tak sie zastanawiam za ile najmniej mozna sprzedac cos na ebay.
Bo wtedy paypal pobiera prowizje i zjada wszystko :/


RE: Konta EBAY - KOMENTARZE POZYTYWNE - gumis96 - 24-11-2010 16:50

Zarejestrowany nick: mikepl96