Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak konwertują konta z memami? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Jak konwertują konta z memami? (/Temat-Jak-konwertuja-konta-z-memami-169192)



Jak konwertują konta z memami? - legolass97 - 03-09-2020 17:48

Cześć wszystkim. Chciałbym zapytać jak konwertują konta z memami na zakup fizycznych produktów, np odzieży? Wiadomo że wszystko zależy od treści ale może ktoś się bawił w takie zabawne tematyki i doradzi. Nie jestem w temacie i zastanawiam się czy takie konta nie mają jedynie dużych zasięgów, komentarzy ale na tym się kończy i raczej konwersja mała?
Pozdrawiam!


RE: Jak konwertują konta z memami? - dom3lek - 03-09-2020 18:18

Słabo, posiadałem konto 150k + kiedyś 250k FB tej samej nazwy. Jakieś pojedyncze zamówienia nadal wpadają, ale jednak sprzedaż koszulek fikcyjnej postaci nie jest odpowiednią drogą. Lepiej zbudować markę wobec swojej osoby, na pewno będzie większa konwersja. Natomiast w przypadku osoby fizycznej musisz reprezentować już jakiś poziom w wybranym temacie.


RE: Jak konwertują konta z memami? - legolass97 - 03-09-2020 18:36

Nie chodzi o sprzedaż bezpośrednio z takiego konta, a bardziej kierowanie takim kontem do marki odzieżowej która również byłaby w zabawnych i viralowych klimatach.


RE: Jak konwertują konta z memami? - dom3lek - 03-09-2020 18:45

Teoretycznie jeśli przedstawiłeś jako przykład marke odzieżową to zazwyczaj dobre promocje wychodzą jeśli faktycznie ubierasz te ubrania. W przypadku postaci fikcyjnej niektóre kierunki mogą być trudne. To wszystko zależy jak "ubierzesz" temat, które reklamujesz. Na swoim przykładzie przejechałem się i to ostro. W ostateczności sprzedałem te konta bo monetyzacja ich do określonej kwoty trwałaby zbyt długo. Inną opcją jest sprzedaż takiego konta i później zmienienia go w osobe publiczną.