Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][SHOP]DSi Game System - Black - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: SHOP (/Forum-SHOP-186)
+------ Wątek: [Zamknięty][SHOP]DSi Game System - Black (/Temat-Zamkniety-SHOP-DSi-Game-System-Black-16918)

Strony: 1 2


[Zamknięty][SHOP]DSi Game System - Black - ~fataL - 22-11-2010 11:07

No i Jest Nitendo :}

[Obrazek: 33541og.jpg]

Czekamy Tongue


RE: [SHOP]DSi Game System - Black - Jeppers - 22-11-2010 13:30

niezły z Ciebie typ i w dodatku bezczelny... Pożyczasz od ludzi kase, nie odzywasz się na gg, nie wchodzisz już na ts-a, jednym zdanie ukrywasz się, po czym chwalisz się, że zaplaciłeś za dsi... żal mi takich ludzi jak Ty, czekamy na uregulowanie rachunków cwaniaku Tongue


RE: [SHOP]DSi Game System - Black - Boonys - 22-11-2010 14:05

Ehhhhhhhh...Szkoda mi cię trochę,bo to nie za twoje pieniądze,no ale jak nie oddasz to się dowiem gdzie mieszkasz,chociaż to nie moje pieniądze,ale jesteśmy "rodziną".
Ogólnie to gratulacje Undecided


RE: [SHOP]DSi Game System - Black - Dominator - 22-11-2010 14:20

hahaha Jeppers dobre Wink
btw. gratki konsoli Wink


RE: [SHOP]DSi Game System - Black - Coristo - 22-11-2010 15:11

Nie polecam tego uzytkownika.Pozyczalem mu wraz z innymi uzytkownikami kase na PP, ktorej nie zwrocil.Koles pisze posty na forum a na gg i PW sie nie odzywa.Przestrzegajcie sie przed takimi uzytkownikami.


(22-11-2010 14:20)Dominator napisał(a):  hahaha Jeppers dobre Wink
btw. gratki konsoli Wink

Hmm Dobre??Jeppers ma 100% racje.Ziomek pożycza kase i nie oddaje i potem chwali sie kupnem.


RE: [SHOP]DSi Game System - Black - Lubelak - 22-11-2010 15:13

lol może to fake ;p


RE: [SHOP]DSi Game System - Black - MotorniczyTramwaju - 22-11-2010 15:28

Hah, i jeszcze na LCP jest taki sam skrin Lol


RE: [SHOP]DSi Game System - Black - ~fataL - 22-11-2010 16:40

powiem wam coś kórwa mam remont i niemam korwa jak wejść na TS zrozumcie to jak remotn sie skońc to kase oddam cwaniaki takie a ta kasa to z SC a nie od nich korwa


RE: [SHOP]DSi Game System - Black - Coristo - 22-11-2010 16:44

(22-11-2010 16:40)~fataL napisał(a):  powiem wam coś kórwa mam remont i niemam korwa jak wejść na TS zrozumcie to jak remotn sie skońc to kase oddam cwaniaki takie a ta kasa to z SC a nie od nich korwa

Cfaniaki ?
1.Na gg nie odpowiadasz
2.Na PW to samo Smile
3.Jak siedzisz na forum to mogłeś napisać do każdego, że masz remont bla bla bla.


RE: [SHOP]DSi Game System - Black - Xanthi - 22-11-2010 16:51

Gratki Wink