Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SoLo typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SoLo typuje! (/Temat-SoLo-typuje-169170)

Strony: 1 2 3


SoLo typuje! - SoLo17 - 01-09-2020 18:17

Witam serdecznie, zakładam kolejny temat ponieważ po dłuższej przerwie wracam do publikowania typów. Sierpień był dość owocny, udało się trafić parę fajnych kuponów co na zdjęciu poniżej Smile Obstawiam głównie tenis, czasami zdarzy się też koszykówka czy siatkówka, unikam piłki nożnej jak ognia Big Grin

[Obrazek: 72936288525a6.png]


Typ #1
Norbert Gombos - Radu Albot
Tenis | ATP: US Open
Typ: Norbert Gombos wygra mecz
Kurs: 1,50

Marin Cilic - Denis Kudla
Tenis | ATP: US Open
Typ: Denis Kudla
Kurs: 1,35


Kurs AKO: 2,03
Stawka:
1000

EWK:
2030




RE: SoLo typuje! - SoLo17 - 01-09-2020 23:00

Typ jak najbardziej trafiony, choć myślałem że Cilić wtopi, w 3 secie Denis Kudla miał "serving for the match" lecz udało się przełamać serwis amerykanina i odwrócić losy meczu Smile Drugi mecz pod pełną kontrolą Norberta Gombosa. Ale czasami i tak bywa, że niższy kurs potrafi więcej krwi napsuć Tongue

Typ #1
Wyniki

[align=center]• Marin Cilic 3:2 Deniss Kudla - TYP PRAWIDŁOWY
• Norbert Gombos 3:0 Radu Albot - TYP PRAWIDŁOWY
Wynik to WYGRANA w wysokości 2030 zł

Rozliczenie kuponu: PRAWIDŁOWY
Zysk/strata: +1030 PLN (2030 PLN EWK - 1000 PLN STAWKA)

___________________________________

Typ #2
Grigor Dimitrov - Tommy Paul
Tenis | ATP: US Open
Typ: Grigor Dimitrov wygra mecz
Kurs: 1,60

Katarina Siniakova - Kaia Kanepi
Tenis | WTA: US Open
Typ: Kaia Kanepi
Kurs: 1,60


Kurs AKO: 2,56
Stawka:
1000

EWK:
2636,8

O ile Kaia Kanepi jest w dobrej dyspozycji i powinna sobie poradzić z Czeszką która zdecydowanie lepiej radzi sobie w deblu niż singlu to obawiam się o mecz Dimitrova. Przypomnę, że Bułgar niedawno wrócił na kort po zarażeniu koronawirusem. Turniej w Cincinati zakończył już na 2 meczu. Czy jest na tyle osłabiony, że nie poradzi sobie w pierwszej rundzie Wielkiego Szlema? Mam nadzieję że nie. Poza tym liczę, że weźmie rewanż za Australian Open gdzie w 5. setowym pojedynku uległ właśnie.. Paul'owi Smile



RE: SoLo typuje! - SoLo17 - 02-09-2020 09:21

Typ #2
Wyniki

• Grigor Dimitrov 3:0 Tommy Paul - TYP PRAWIDŁOWY
• Katarina Siniakova 0:2 Kaia Kanepi - TYP PRAWIDŁOWY
Wynik to WYGRANA w wysokości 2636,8 zł

Rozliczenie kuponu: PRAWIDŁOWY
Zysk/strata: +1606,80 PLN (2636,8 PLN EWK - 1030 PLN STAWKA)

O ile tak jak pisałem, wygrana Kanepi nie była dla mnie niespodzianką, o tyle gładka wygrana Dimitrova w 3 setach jest dla mnie sporym zaskoczeniem, spodziewałem się co najmniej 4-setowego spotkania, co nie zmienia faktu że jestem bardzo zadowolony Big Grin

___________________________________

Typ #3
Angelique Kerber - Anna Lena Friedsam
Tenis | WTA: US Open
Typ: Angelique Kerber wygra mecz
Kurs: 1,35

Koolhof W./Mektić N. - Cacic N./Sharan D.
Tenis | ATP Debel: US Open
Typ: Koolhof W./Mektić N. wygra mecz
Kurs: 1,32


Kurs AKO: 1,78
Stawka:
1606,8

EWK:
2860,10



RE: SoLo typuje! - aron-baron - 02-09-2020 09:29

U jakiego buka grasz? Smile


RE: SoLo typuje! - SoLo17 - 02-09-2020 09:36

(02-09-2020 09:29)aron-baron napisał(a):  U jakiego buka grasz? Smile
Zależy, głównie bet-at-home, 22 Bet, czasami również BetFan czy Forbet jeśli trafię na promocje "Bez podatku" Smile Gram tam gdzie uda mi się znaleźć najwyższe kursy na zdarzenia które chce typować. Przy niskich stawkach nie ma to sensu, gdyż wtedy różnica to groszowe sprawy, lecz przy większych stawkach (1000-2000 PLN i więcej) w przypadku AKO robi to mi już różnice rzędu nawet kilkuset złotych Tongue


RE: SoLo typuje! - aron-baron - 02-09-2020 09:41

(02-09-2020 09:36)SoLo17 napisał(a):  
(02-09-2020 09:29)aron-baron napisał(a):  U jakiego buka grasz? Smile
Zależy, głównie bet-at-home, 22 Bet, czasami również BetFan czy Forbet jeśli trafię na promocje "Bez podatku" Smile Gram tam gdzie uda mi się znaleźć najwyższe kursy na zdarzenia które chce typować. Przy niskich stawkach nie ma to sensu, gdyż wtedy różnica to groszowe sprawy, lecz przy większych stawkach (1000-2000 PLN i więcej) w przypadku AKO robi to mi już różnice rzędu nawet kilkuset złotych Tongue

Dzięki Smile obserwuję Smile


RE: SoLo typuje! - Fricooo - 02-09-2020 10:22

Trzecie podejście! Mam nadzieję że teraz tak szybko nie znikniesz.

Bardzo fajnie że do większości zdarzeń starasz się dopisać chociaż 1-2 zdania analizy, a później wrzucasz pomeczowe wnioski. Dla mnie to jest świetnie przy śledzeniu wątku Smile

Trzymam kciuki za farta, bo głownie na tym trzeba przy tej formie zarabiania polegać. Dobra decyzja o odpuszczeniu piłki nożnej, a przynajmniej tych bardziej znanych lig, ponieważ kursy są tam za bardzo wyrobione. Na tenisie zdecydowanie łatwiej jest wyrwać jakieś perełki, a w dodatku lepiej zarobić. Ciekawi mnie tylko jak wygląda sprawa z B-A-H przy weryfikacji użytkownika i wypłatach. Akceptują osoby z Polski? Wypłaty zapewne nie idą na polskie konto bankowe.


RE: SoLo typuje! - Lipko111 - 02-09-2020 11:06

Jaką masz średnią skuteczność na dłuższą mete (miesiąc)?


RE: SoLo typuje! - Ando - 02-09-2020 18:03

Albo czegoś nie rozumiem albo Typ 1 jest przegrany?


RE: SoLo typuje! - Gawrych - 02-09-2020 21:39

Tylko dlaczego ewk i stawka nie pokrywają się z kursem ako?