Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Transferwise przelew na min. £200 [lista refbackow w poście] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: Transferwise przelew na min. £200 [lista refbackow w poście] (/Temat-Transferwise-przelew-na-min-%C2%A3200-lista-refbackow-w-poscie-169158)



Transferwise przelew na min. £200 [lista refbackow w poście] - TriQel - 30-08-2020 17:34

Długo wyczekiwane przeze mnie 50 postów i możliwość napisania tego wątku nadeszła!

TRANSFERWISE
W zamian za założenie konta z mojego refa zrobienie darmowego w kosztach refa na minimum £200, odwdzięczę się którymś z niżej wymienionych refów.
Szczytem marzeń byłby to przelew z funtów na PLNy.

Na te refy jestem gotów:
Airdrop Bitrue
Airdrop Overbit
Blockfolio
Crypto.com (ale do tego musisz zrekrutować jeszcze kilku kolegów pro-bono Tongue)
mercury cash
Vimba
Instacoin
Luno

Jeżeli te powyższe ci nie odpowiadaja, to chetnie sie dostosuje do tego co zaproponujesz, jeżeli nie zamrozi mi to finansów i jest bezpieczne Big Grin. Dla pewności najpierw zapytaj Wink

Możemy też umówić się w ten sposób, ze to ty zrobisz jakiegoś mojego refa a ja oddam ci 100% tego co za ciebie dostanę.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ODEZWIJ SIĘ NA PRIV LUB ZOSTAW KOMENTARZ. OFERTA LIMITOWANA DO 2-3 OSÓB NA DZIEŃ

Edit: Czasowo wstrzymane


Transferwise przelew na min. £200 [lista refbackow w poście] - Hybrid1990 - 05-09-2021 17:58

Moderator uznał temat za nieaktualny i przenosi go do Archiwum.