Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blockfolio - darmowe kryptowaluty i inne nagrody (TYLKO EMAIL!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Blockfolio - darmowe kryptowaluty i inne nagrody (TYLKO EMAIL!) (/Temat-Blockfolio-darmowe-kryptowaluty-i-inne-nagrody-TYLKO-EMAIL-169154)



Blockfolio - darmowe kryptowaluty i inne nagrody (TYLKO EMAIL!) - cidd3n - 30-08-2020 14:29

Blockfolio - to aplikcja, dzięki której możesz śledzić kursy kryptowalut. Firma działa na rynku już bardzo długo, więc airdrop będzie tylko formalnością. Z okazji otwarcia platformy handlowej urządzają konkurs, gdzie wygrać można darmowe kryptowaluty oraz inne nagrody.

1. Wejdź w link, wpisz swojego maila i naciśnij "Rejestracja wstępna".
REF: https://blockfolio.com/trading?r=Kahg9FBxok
CZYSTY: https://blockfolio.com/trading

2. Otrzymasz swój link polecający - wysyłaj go znajomym, aby zwiększyć swoją szansę na wygranie nagród. Po starcie platformy handlowej zostaną rozlosowane nagrody.


Blockfolio - darmowe kryptowaluty i inne nagrody (TYLKO EMAIL!) - Dziubek96 - 30-08-2020 14:30

A gwarantowane coś dostaniemy czy nie?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka


RE: Blockfolio - darmowe kryptowaluty i inne nagrody (TYLKO EMAIL!) - cidd3n - 30-08-2020 14:37

(30-08-2020 14:30)Dziubek96 napisał(a):  A gwarantowane coś dostaniemy czy nie?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Nigdzie nie podali takiej informacji, ale myślę, że warto spróbować, skoro podajemy tylko maila i nie ma żadnego KYC. Smile


Blockfolio - darmowe kryptowaluty i inne nagrody (TYLKO EMAIL!) - Dziubek96 - 30-08-2020 14:46

Poszedł reff, a kiedy startują?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka


RE: Blockfolio - darmowe kryptowaluty i inne nagrody (TYLKO EMAIL!) - cidd3n - 30-08-2020 14:55

(30-08-2020 14:46)Dziubek96 napisał(a):  Poszedł reff, a kiedy startują?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Dostałem teraz info na Telegramie od supportu, że data startu zostanie ogłoszona wkrótce. Ale firma pewna, nie ma o co się martwić i jak wygramy to nam wypłacą. Wink


Blockfolio - darmowe kryptowaluty i inne nagrody (TYLKO EMAIL!) - Dziubek96 - 25-09-2020 20:43

I jak autorze ogłosili coś czy dalej cisza?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka


RE: Blockfolio - darmowe kryptowaluty i inne nagrody (TYLKO EMAIL!) - cidd3n - 26-09-2020 01:03

(25-09-2020 20:43)Dziubek96 napisał(a):  I jak autorze ogłosili coś czy dalej cisza?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odpisali mi, że jeszcze nie i każdy dostanie maila gdy będzie start.