Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na lokalnych grupach FB? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zarobić na lokalnych grupach FB? (/Temat-Jak-zarobic-na-lokalnych-grupach-FB-169132)



Jak zarobić na lokalnych grupach FB? - smagalaz - 28-08-2020 09:14

Cześć. Jakie macie pomysły na monetyzację lokalnych grup Facebook jako administrator?


RE: Jak zarobić na lokalnych grupach FB? - Jnvestor - 28-08-2020 09:19

Płatne reklamy od lokalnych firm przypięte na samej górze grupy.


RE: Jak zarobić na lokalnych grupach FB? - 6844 - 28-08-2020 16:59

1. Baner tło
2. Przyklejony post
3. Możliwość udostępnianie dowolnie postów sprzedażowych (dajesz klientowi moda i sobie spamuje Wink)
4. Przy dołączeniu do grupy dajesz w opcjach do wykonania zadanie np. dołącz do grupy, wejdź na stronę, zrób to, zrób tamto. Klient zwiększa tym ruch na stronie. Ewentualnie możesz kazać się gdzieś zarejestrować i wkleić jakiś kod który się pojawi - bez tego nie dołączy do grupy.

Jak mas zna sprzedaż jakieś grupki to pisz na pw Wink))


RE: Jak zarobić na lokalnych grupach FB? - smagalaz - 16-09-2020 15:35

Dzięki za odpowiedzi Smile Czwarty pomysł jest ciekawy, nie znałem go. Muszę przemyśleć do jakich akcji i w których grupach mogę go wykorzystać.

Ostatnio próbowałem monetyzacji tych grup przez afiliację, niestety efektów brak. Możliwe, że FB tnie mi zasięgi czy coś, bo w sumie wrzucam tylko linki z opisem.

Jestem w trakcie oglądania kursu Andy'ego Hafella o pasywnym zarabianiu na afiliacji, który mówi właśnie o wideo. Co prawda na YouTube, ale patrząc na to, że najlepsze zasięgi organiczne na FB robi się m.in. na wideo, może to będzie jakiś tor. Puściłem dzisiaj kolejny wpis z linkami, ale nie zapowiada się jakoś super, więc chyba pójdę właśnie w stronę tworzenia wideo pod afiliację i promowania ich na tych grupach.

Chyba że macie jakieś inne pomysły Smile Reklam nie chciałbym sprzedawać, kiedyś to robiłem i ciężko mi znaleźć chętnych.


RE: Jak zarobić na lokalnych grupach FB? - alexandr - 30-11-2020 14:46

Współpraca na zasadzie płatnych postów reklamodawców na Twojej grupie, dodatkowo banner/zdjecie w tle.