Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana walut po akceptowalnym kursie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Wymiana walut po akceptowalnym kursie? (/Temat-Wymiana-walut-po-akceptowalnym-kursie-169123)



Wymiana walut po akceptowalnym kursie? - flown - 27-08-2020 11:16

Mam na PP dolary, które chce powymieniać na inne waluty (głównie PLN, GBP).
Czy orientujecie się jak to zrobić nie przez PayPala tylko jakieś zewnętrzne kantory lub serwisy tak, żeby kursy były troche bardziej korzystne (oczywiście dla mnie Wink)? Przykładowo PP chce mi zapłacić 3.6zł na $1, czyli 10gr poniżej kursu NBP - troche za mało...

I tak wiem, PayPal to rak. Sam próbuje z niego zrezygnować, ale to nie takie łatwe Big Grin


RE: Wymiana walut po akceptowalnym kursie? - Nihooya - 27-08-2020 11:52

Przelew na revoluta, a tam już możesz wymieniać po dobrym kursie większość walut


RE: Wymiana walut po akceptowalnym kursie? - flown - 27-08-2020 11:58

(27-08-2020 11:52)Nihooya napisał(a):  Przelew na revoluta, a tam już możesz wymieniać po dobrym kursie większość walut

Tylko, że nie moge dodać karty z Revoluta do mojego Paypala


RE: Wymiana walut po akceptowalnym kursie? - xdax1 - 27-08-2020 15:08

Może wymiana na forum po prostu? Ktoś Ci wyślę w pln a Ty w dolarach.


RE: Wymiana walut po akceptowalnym kursie? - Jnvestor - 27-08-2020 15:15

Przelewu w dolarach z Paypala na żadne konto się nie zrobi niestety. Sam próbowałem to zrobić i nie ma takiej opcji, nawet na konto walutowe. Jedynie w złotówkach wypłacają.
Najlepiej znaleźć kogoś kto się wymieni, bo akurat potrzebuje kilku $ na Paypalu, albo po prostu zostawić sobie tam ten hajs i może akurat kiedyś się przyda na jakieś zakupy gdzie akurat w tej walucie przyjmują płatność.


RE: Wymiana walut po akceptowalnym kursie? - Pablo1878 - 27-08-2020 15:26

Spróbuj przelać za pomocą Xoom (marka od Paypala) ja tak kiedyś robiłem i kurs był normalny. Wink

edit: Na Xoom idzie zalogować się za pomocą konta w Paypal i przelew opłacasz stanem konta w PP.

@[flown]