Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile macie % odrzuconych transakcji w modelu CPS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile macie % odrzuconych transakcji w modelu CPS? (/Temat-Ile-macie-odrzuconych-transakcji-w-modelu-CPS-169119)



Ile macie % odrzuconych transakcji w modelu CPS? - Soplica - 26-08-2020 18:56

Cześć, ile macie % odrzuconych transakcji w modelu CPS? Działam w sieci partnerskiej, gdzie promuję meble w modelu CPS i mam 25-30% odrzuceń i zastanawiam się, czy to dużo.

Jak jest u Was?

Pozdrawiam.


RE: Ile macie % odrzuconych transakcji w modelu CPS? - radek0389 - 26-08-2020 19:50

A pytałeś sieci, co dokładnie oznacza odrzucenie transakcji? W którym miejscu jest to mierzonego? Bo zależy tutaj od systemu trackingowego, jeśli po dodaniu mebli do koszyka, kliknięciu zamów i jednak nieopłaceniu zamówienia bądź odmowy kredytu ratalnego, to taki % może być realny. Ale jeśli dostaniesz od sieci info, że taki jest %, kiedy dochodzi do zwrócenia mebli, to ciężko mi sobie wyobrazić że aż tyle osób zwraca bądź co bądź rzeczy o takich gabarytach do sklepu.


RE: Ile macie % odrzuconych transakcji w modelu CPS? - Soplica - 26-08-2020 22:38

(26-08-2020 19:50)radek0389 napisał(a):  A pytałeś sieci, co dokładnie oznacza odrzucenie transakcji? W którym miejscu jest to mierzonego? Bo zależy tutaj od systemu trackingowego, jeśli po dodaniu mebli do koszyka, kliknięciu zamów i jednak nieopłaceniu zamówienia bądź odmowy kredytu ratalnego, to taki % może być realny. Ale jeśli dostaniesz od sieci info, że taki jest %, kiedy dochodzi do zwrócenia mebli, to ciężko mi sobie wyobrazić że aż tyle osób zwraca bądź co bądź rzeczy o takich gabarytach do sklepu.

Miałem 30%, teraz mam 26-27% odrzuconych u reklamodawcy, bo trochę sieć przycisnąłem i reklamodawca jeszcze raz przeanalizował zamówienia i trochę mi z tych odrzuconych akceptował. Oficjalne info dostałem takie, że klienci składają zamówienie i nie opłacają go. Zwrotów jest bardzo mało. Ale rozmawiałem wczoraj z różnymi reklamodawcami z różnych sieci i ponoć te systemu trackujące przypisują też prowizje mimo, że sieć je tak de facto nie wygenerowała ;p