Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaką taryfę wybrać w Play? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaką taryfę wybrać w Play? (/Temat-Jaka-taryfe-wybrac-w-Play-169116)



Jaką taryfę wybrać w Play? - bananmma - 26-08-2020 16:05

Cześć. Obecnie posiadam taryfę RBM na kartę i nie jestem z tego już zadowolony. Zależy mi na jak najdłuższej ważności konta oraz internecie z parciem na to drugie. Wchodząc w aplikacje Play24 mam do wyboru taryfy:

1. Play na Kartę
2. Play na kartę odNowa
3. RBM sieMa na kartę
4. RBM sieMa na kartę PL

Prosiłbym o doradzenie mi, który z tych pakietów będzie dla mnie najodpowiedniejszy bo totalnie tego nie ogarniam a są tam jakieś różnice. Pozdro!


RE: Jaką taryfę wybrać w Play? - Jnvestor - 26-08-2020 17:04

To jest niemal to samo, jedynie to siema na kartę pl można wywalić, bo się nie opłaca - reszta to niemal brak różnic. Za 25 złotych na miesiąc masz 10gb internetu + nielimitowane rozmowy i sms. Jak chcesz więcej internetu to musisz dopłacić.