Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake konto Onlyfans - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Fake konto Onlyfans (/Temat-Fake-konto-Onlyfans-169115)



Fake konto Onlyfans - wrzod121 - 26-08-2020 14:42

Dzień dobry.
Czy da się bez problemu zrobić fake'owe konto Onlyfans fejkowej dziewczyny, czy jest tam jednak jakaś konkretna weryfikacja? Jest jakaś dobra alternatywa do tego serwisu, jeśli tam zrobić fejka się zbytnio nie da?


RE: Fake konto Onlyfans - Pablo1878 - 26-08-2020 16:07

(26-08-2020 14:42)wrzod121 napisał(a):  Dzień dobry.
Czy da się bez problemu zrobić fake'owe konto Onlyfans fejkowej dziewczyny, czy jest tam jednak jakaś konkretna weryfikacja? Jest jakaś dobra alternatywa do tego serwisu, jeśli tam zrobić fejka się zbytnio nie da?

Z tego co czytałem to wprowadzili weryfikacje dowodem tożsamości ale jak jest na 100% to nie wiem. W tym samym artykule znalazłem też informacje, że i tak bez problemu dzieci zakładają tam konto. Wink

Zaraz pewnie ktoś bardziej ogarnięty się wypowie.


RE: Fake konto Onlyfans - Cencik16 - 27-08-2020 19:44

Podbijam ktoś coś wie na ten temat?


RE: Fake konto Onlyfans - krocze_szatana - 06-10-2020 18:05

Podbijam


RE: Fake konto Onlyfans - vky - 06-10-2020 19:05

jak działa onlyfans?

wykupujesz konto powiedzmy premium i masz dostęp do wszystkich full materiałów każdej laski?

czy trzeba płacić z osobna za każdy dostęp do pojedynczej laseczki?


RE: Fake konto Onlyfans - Jnvestor - 06-10-2020 20:37

(06-10-2020 19:05)vky napisał(a):  czy trzeba płacić z osobna za każdy dostęp do pojedynczej laseczki?

Osobna za każdą, inaczej to by im się nie opłacało, a tak to nieźle dziewczyny mogą sobie zarobić.


RE: Fake konto Onlyfans - arturito - 20-10-2020 14:09

Znam modelki, które faktycznie tam zarabiają i absolutnie nie ma mowy o fake koncie Wink Weryfikacja jest nie tylko dowodem, ale też zdjęcie dowodu obok twarzy itp.

Także zapomnij.