Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ (/Temat-Dodawanie-ogloszen-na-stronie-zlece-18-169104)



Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ - trybulski - 25-08-2020 13:24

Zlecę dodawanie ogłoszeń na stronie.

Adres strony prześlę na PW

Cena: 50 groszy za jedno ogłoszenie. Akcja polega na zarejestrowaniu się na koncie [dowolny mail, dowolny ale prawdziwy - na niego przyjdzie potwierdzenie], uzupełnieniu kilku linijek, napisanie kilku słów oraz dodanie tematycznego ogłoszenia.

Ilość w zasadzie dowolna: od 1 do 1000 [?].

Płatność poprzez bank, paypal.

Kontakt poprzez PW.

Zdjęcia przedmiotu zbędne.

Zapraszam. Możliwość przetestowania czy będzie ci to odpowiadać.

Dla pełnoletnich.


RE: Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ - Captain - 26-08-2020 03:50

Brzmi ciekawie, pisz na pw. Tylko jak do każdego trzeba prawdziwego maila to jeślibym sie tego podjął to musiałbym też rejestrować mase adresów email, a to dodatkowa fatyga. Mógłbym się tym zająć jeśli zwiększyłbyś stawkę do 70gr za jedno ogłoszenie, te dodatkowe 20gr za fatyge z rejestracją maili i w zamian mogę Ci oddać te wszystkie maile, może Ci się do czegoś przydadzą.


RE: Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ - Meblo1234 - 26-08-2020 07:59

Pisz na priv Smile


RE: Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ - Szymek192018 - 26-08-2020 09:28

Jeżeli aktualne to jestem zainteresowany - priv


RE: Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ - Don Jon - 26-08-2020 11:27

Priv


RE: Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ - szkrot - 26-08-2020 12:52

pisz na priv


RE: Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ - MałyKsiążę - 26-08-2020 13:01

Jestem zainteresowany. Jednak, tak jak pisał poprzednik, najczęściej (jeżeli ta sama treść, na tym samym portalu) każdorazowo będzie trzeba założyć nowe konto. To dodatkowe zadanie. 70 gr wydaje się stawką minimalną.
Zostawiam PW do ewentualnego kontaktu.


RE: Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ - trybulski - 26-08-2020 13:08

Książę - mój przyjacielu. Treść ogłoszeń tworzona jest przez Was ale nie musi być to długa treść. Wystarczą w zupełności dwa, trzy zdania.

Na jeden adres mailowy może być 5 ogłoszeń.

Mogę wam dać chłopaki po 70 groszy od ogłoszenia.

Nie piszę do was wiadomości na PW. Jesteś zainteresowany - pisz sam.

Książę - odpisałem do ciebie.

Mam już na tę chwilę współpracowników. Zamykam zlecenie.


Dodawanie ogłoszeń na stronie [zlecę] 18+ - Majka - 28-08-2020 13:12

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.