Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal Ala Memy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Portal Ala Memy (/Temat-Portal-Ala-Memy-169097)



Portal Ala Memy - MatheoPL - 24-08-2020 19:45

Witam ! Przychodzę z dwoma pytaniami do forumowiczów siedzących w google adsense

Jakiś czas temu postawiłem portal z memami i demotywatorami, wnioskowałem do google o przyznanie reklam, jednak odrzucono. Słyszałem że jest to spowodowane tzw prawem autorskim. Ponoć wszystkie serwisy podpinają reklamę pod inną stronę, a następnie gdy zostaną one uruchomione, dodają na poboczne strony waśnie tego typu. Prawda to? Jakiś sposób na zaakceptowanie tego?

Drugie pytanie dotyczy stron które kilka razy spotkałem w sieci. Coś ala memy tylko bez obrazków żadnych. Ludzie mogą opisać swoje wyznania. Czy google też odrzuca takie strony?


RE: Portal Ala Memy - Neoko - 24-08-2020 20:18

Google woli strony z wysoka jakoscia tresci.

Polecam Ci jak chesz strony ktore generuja ruch to blog o 1 niszy i monetyzowac go programami partnerskimi lub swoimi jak kursy ebooki lub produkty fizyczne.

Jak chesz adsensem to warto tylko po angielsku z setkami tys wyswietlen

Chyba ze masz ambicje tylko na 1 tys zl miesiecznie.