Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Stworzę strony internetowe od zera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [Wykonam] Stworzę strony internetowe od zera (/Temat-Wykonam-Stworze-strony-internetowe-od-zera-169087)



[Wykonam] Stworzę strony internetowe od zera - Vanquer - 23-08-2020 19:28

Hej,
chciałbym przedstawić swoją ofertę dotyczącą wykonywania stron internetowych:

- Strony są tworzone od zera, z zachowaniem responsywności (RWD) oraz najnowszych trendów panujących w web designie. Stronę jestem w stanie wdrożyć od zera pod Wordpressa (zarówno wizytówkowe jak i sklepy), wraz z edycją tekstów obrazków i dodawania treści na stronie (indywidualna funkcjonalność). Strony staram się wykonywać, aby były jak najlżejsze dla hostingu, ograniczam ilość kodu do minimum, a grafiki optymalizuję oraz używam jak najwięcej ścieżek wektorowych.

- Korzystam z HTML z zachowaniem flexboxa, SCSS, JS+jQuery, PHP + Wordpress, oraz najnowszego Bootstrapa (jeśli trzeba), do tego dochodzą jeszcze różne frameworki w zależności od projektu,

- W stronach na Wordpressie konfiguruję system cache'owania strony, optymalizuję stronę pod kątem SEO i indeksuję ją do wyszukiwarki Google,

- Jestem w stanie stworzyć również stronę w oparciu o builder np. Elementor, bądź wgrać gotowy motyw i go przerobić pod wymogi,

- Optymalizuję całą stronę pod kątem szybkości, by osiągały jak najlepiej możliwe wyniki w GPSI lub GTmetrix - (obrazki, minifikacja kodu, etc.),

- Konfiguruję usługę Cloudflare jeśli trzeba, oraz wgrywam certyfikat SSL od tego dostawcy,

- Pomagam w doborze odpowiedniego hostingu przy określonych wymaganiach

- Dodatkowo jestem w stanie zaprojektować prosty design strony w Figmie albo Adobe XD.

- Mogę również pomóc w naprawie strony (usunięciu bugów, wirusów itd.), w dodaniu funkcjonalności, w optymalizacji zarówno szybkości jak i SEO

- Koduję projekty z .psd i .xd do HTML+CSS

Chętnych zapraszam na DM Wink


RE: [Wykonam] Napiszę strony internetowe i wszelkie inne działania z nimi związane. - Vanquer - 06-09-2020 21:23

ref


RE: [Wykonam] Napiszę strony internetowe i wszelkie inne działania z nimi związane. - MatiKa - 07-09-2020 01:01

Pw Smile


RE: [Wykonam] Napiszę strony internetowe i wszelkie inne działania z nimi związane. - Vanquer - 14-09-2020 18:39

ref


RE: [Wykonam] Napiszę strony internetowe i wszelkie inne działania z nimi związane. - Vanquer - 20-09-2020 12:22

ref


RE: [Wykonam] Stworzę strony internetowe od zera - Vanquer - 24-09-2020 17:29

ref


RE: [Wykonam] Stworzę strony internetowe od zera - Gremquen - 25-09-2020 07:40

Hej,
Ile za przystosowanie strony wp do wymagań klienta?
Wp i szablon zainstalowane.

Przystosowanie rozumiem od strony merytorycznej, mam materiały od klienta, zdjęcia, opisy, układ zakładek, trzeba to złożyć w całość. Kodowania tam raczej nie będzie. Strona dla salonu kosmetycznego.


RE: [Wykonam] Stworzę strony internetowe od zera - Vanquer - 26-09-2020 10:24

(25-09-2020 07:40)Gremquen napisał(a):  Hej,
Ile za przystosowanie strony wp do wymagań klienta?
Wp i szablon zainstalowane.

Przystosowanie rozumiem od strony merytorycznej, mam materiały od klienta, zdjęcia, opisy, układ zakładek, trzeba to złożyć w całość. Kodowania tam raczej nie będzie. Strona dla salonu kosmetycznego.

Pw.


RE: [Wykonam] Stworzę strony internetowe od zera - Vanquer - 30-09-2020 18:03

ref


RE: [Wykonam] Stworzę strony internetowe od zera - patttson - 26-10-2020 09:37

pwww