Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Crypto.com - 50$ od firmy + 25$ Refback = 75$ zwrotu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Crypto.com - 50$ od firmy + 25$ Refback = 75$ zwrotu (/Temat-Crypto-com-50-od-firmy-25-Refback-75-zwrotu-169082)



Crypto.com - 50$ od firmy + 25$ Refback = 75$ zwrotu - krauze5 - 23-08-2020 12:29

Witam,

Firma Crypto.com udostępniła właśnie nowy program partnerski w którym można uzyskac 50$ cashbacku od firmy, ja natomiast za rejestracje z mojego linku dorzucam dodatkowo 25$ na wybrany przez Ciebie (i obsługiwany przeze mnie) procesor płatniczy.

Cała procedura jest bardzo prosta, będziecie jednak potrzebować ok. 845$ przy obecnej cenie coina CRO.

  1. Rejestrujecie się Ref lub Bez refa.
  2. Przeprowadzacie weryfikacje dokumentem tożsamości (z reguły trwa ona pare godzin).
  3. Kupujecie na gieldzie np. za pośrednictwem karty* walutę CRO w ilości 5000 sztuk.
  4. Wybieracie opcje stakowania coina CRO.
  5. Bonus przyznawany jest natychmiast po spełnieniu warunków.
  6. Możecie sprzedać CRO oraz wypłacić je np. na konto bankowe wraz z bonusem 50$.


Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków proszę o napisanie mi PW - jeśli odnotuje Twojego refa na swoim koncie wypłacam Ci dodatkowe 25$ od siebie na wybrany procesor płatniczy (Skrill, Neteller, Paypal, Revolut i wiele innych).

*Płatność karta na platformie Crypto.com do końca września pozbawiona jest 3,5% prowizji, a co za tym idzie kupujecie krypto bez żadnych fee czy innych ukrytych opłat.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu na PW - z miłą chęcia pomogę każdemu przejść przez cały proces.


Crypto.com - 50$ od firmy + 25$ Refback = 75$ zwrotu - Hybrid1990 - 27-08-2020 06:36

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.